Jak pożyczać legalnie pieniądze - udzielam pożyczek

Dział dla wszystkich z problemami finansowymi.
Linki sponsorowane

Re: Jak pożyczać legalnie pieniądze - udzielam pożyczek

Postautor: Katarzyna 157 » 17 cze 2014, 18:33

Jakieś pół roku temu stracilam prace i bank wypowiedział mi umowe kredytu, potrzebowałam na gwałt gotówki pożyczyłam od rodziców, ale to byłyich jedyne oszczedności a do unormowania sytuacji potrzebowałam jeszcze jakieś 2 tysiące, szukałam w necie i w koncu natrafiłam na porównywarke takich ofert szybkiej gotówki na stronie
, wybrałam oferte i nie wyszło tak zle bo jakies 600 zł wiecej oddalam w ciągu roku, jeszcze na tej stronie natrafiłam na firme która zajmuje sie oddłużaniem, czyli pomagaja w beznadziejnych sytuacjach i teraz mam kredyt rozłozony moze na dłużej ale nizsza rata i mam pewnosc ze dam rade spłacic tzn spie spokojnie.
Katarzyna 157

Postautor: Frans80 » 18 cze 2014, 6:16

Przykra to prawda ale banki zarabiają na cudzym nieszczęściu.. Trzeba mieć zawsze jakieś zabezpieczenie przed skorzystaniem kredytu bo jak lekko ci sie powinie noga, lub zrobisz cokolwiek źle - bank kopnie cie z całej siły w tyłek ;)
Frans80

Postautor: TERESA » 21 lip 2014, 17:31

WITAM
JESTEM ZAINTERESOWANA POŻYCZKĄ W WYSOKOŚCI 110.000 ZŁOTYCH ... SPRAWA JEST DLA MNIE BARDZO PILNA I BARDZO WAŻNA DLATEGO PROSZĘ O ODPOWIEDŹ CZY MOŻE MI PAN POŻYCZYĆ TAKĄ KWOTĘ I NA JAKICH WARUNKACH ... MÓJ TELEFON 661-415-009 E-MAIL teresaw73@wp.pl
BARDZO PROSZĘ O ODPOWIEDŹ ...
WLAŹLAK TERESA
TERESA

Postautor: Goldpk » 12 sie 2014, 3:03

Witam serdecznie nie będę pisał dużo natomiast chce tylko powiedzieć że mam propozycję dla Pana bardzo bezpieczną , może pan zarobić duże pieniadze nie ruszając ich ze swojego konta bliższe informacje i pytania proszę na adres meilowy : gold.pk@interia.eu

ps : Wszystko zależne jest od ilości gotówki którą chce pan obracać ... Myślę że proponuję coś bardzo bezpiecznego bo nie chce od pana gotówki ponieważ mi nie zależy na pożyczce ale szukam ludzi do legalnej współpracy ....

Proszę o Kontakt
Pozdrawiam
Gold.pk
Goldpk

Postautor: Bob » 16 wrz 2014, 19:56

witam, niech Pani się zaloguje na toforum.pl. Tam po pożyczeniu danej kwoty można ustalic sobie samemu termin spłaty.
Bob

Postautor: zypol » 02 paź 2014, 12:27

Np. Lombard77 - tam masz na samej stronie opcję wyceny auta. Na tej podstawie sprawdzasz ile dostaniesz kasy pod zastaw tego samochodu. Przy takich pożyczkach szczególne znaczenie ma sprawdzenie tego, kto tą pożyczkę oferuje, czy aby na pewno jest to sprawdzona firma?
zypol

Postautor: atenka » 07 paź 2014, 8:42

Dzień dobry
Chciałabym zapytać czy ta oferta jest jeszcze aktualna. Nie ma sensu tutaj rozpisywać się na forum o mojej sytuacji. Potrzebuję małej pomocy, w której znalazłam sie nie z swojej winy. Mam stałą pracę juz od kilku lat ale nie umiem wyjść na prostą. Jezeli jest to aktualne to proszę o emaila: atenka10101@wp.pl
Pozdrawiam
atenka

Postautor: Renata2005pl » 11 paź 2014, 8:05

Witam,
czy oferta pożyczki jest nadal aktualna?
Jesli tak to prosze o kontakt renata2005pl@gmail.com-to popisze moja sytuacje i kwote
prosze o kontakt
pozdrawiam
Renata2005pl
Renata2005pl

Postautor: mirka28 » 25 gru 2014, 22:31

dzien dobry ja chciałabym dostac pożyczkę w kwocie 7000zł miesiecznie moge płacić po 250zł proszę o pomoc mirka.pelka@onet.pl
mirka28

Postautor: aleksandra12 » 19 sty 2015, 10:50

Jakiś czas temu potrzebowałam szybkiej pożyczki bez sprawdzania baz. Miałam kiepski BIK, pilne wydatki i brak czasu na szukanie odpowiedniej dla mnie oferty. Koleżanka poleciła mi oferty, pomogli mi wybrać najlepszą ofertę i w krótkim czasie pozyskali dla mnie pożyczkę.
aleksandra12

PoprzedniaNastępna