Pożyczka w lombardzie?

Dział dla wszystkich z problemami finansowymi.
Linki sponsorowane

Pożyczka w lombardzie?

Postautor: Gość » 29 gru 2015, 22:20

Czy opłaca się brać pożyczkę w lombardzie? Jakie jest oprocentowanie w porównaniu z chwilówkami?
Gość

Re: Pożyczka w lombardzie?

Postautor: Gość » 03 sty 2016, 21:27

Czasami tak czasami nie to tak jak z firmami z jednej lepiej korzystać drugą lepiej omijać. Najlepiej sprawdzić sobie kilka lombardów. Ja zdecydowałem się na taki który korzystnie wyglądał pod względem oprocentowania (na bank nie mogłem liczyć) a że na stronce miał kalkulator do wyliczania kosztu pożyczki to miałem łatwe zadanie :D
Gość

Postautor: Gość » 18 mar 2016, 6:46

mozesz powiedziec na jaki sie zdecydowales ?
Gość

Postautor: Gość » 25 kwie 2016, 22:19

lombard66 masz też stronkę i tak jak pisałem możesz sobie sprawdzić jak too będzie wyglądało albo się przejść do oddziału
Gość

Postautor: Gość » 01 maja 2016, 8:49

Czy mając niespłacone kredyty można wziąć pieniądze z lombardu? Próbowałam w firmie pożyczkowej i dostałam odmowną decyzję,,
Gość

Postautor: marcin » 23 maja 2016, 18:02

Nie wiem w jakiej firmie pożyczkowej szukałeś, raczej nie odmawiają tak łatwo, jeśli chcesz możesz spróbować w polvest: http://polvest.com.pl.
Ja u nich raz korzystałem z pożyczki i otrzymałem bez problemu, mając zadłużenie.
marcin

Postautor: Gość » 08 cze 2016, 1:47

Niektóre firmy pożyczkowe nie udzielają pożyczki osobom zadłużonym z powodu np. niespłaconych kredytów. W przypadku lombardów ten problem nie istnieje, bo daje się zastaw - który przepada w razie niespłacenia pożyczki (forma zabezpieczenia).

Ostatnio przesunięty w górę 08 cze 2016, 1:47 przez: Anonymous.
Gość