Mikro rata - opinie

Dział dla wszystkich z problemami finansowymi.
Linki sponsorowane

Mikro rata - opinie

Postautor: babtu » 11 paź 2016, 12:53

Witajcie. Szukam pożyczki, ale z taką opcją, że rata będzie naprawdę mikro tzn. będę mógł płatność pomimo niewielkiej kwoty, rozłożyć na kilka lat. Znacie takie oferty? Gdzie coś takiego otrzymam i na pewno nie wtopię?
babtu

Re: Mikro rata - opinie

Postautor: adamski » 13 paź 2016, 12:33

Przecież większość firm pożyczkowych daje możliwość rozłożenia płatności na niskie raty, ale wiadomo, że wtedy koszty będą bez porównania wyższe. Tzn. naliczą więcej odsetek. Nie podajesz konkretnej sumy, więc ciężko też konkretnie tutaj doradzić. Bo inaczej jeśli chcesz spłacać 500 zł po 10 zł, a inaczej jeśli 5 tysięcy po 100. Nawet nie każda opcja ogólnie będzie możliwa...
adamski

Postautor: piotrq » 14 paź 2016, 12:35

Poszukajcie po stronach firm, raczej na pewno coś się znajdzie, tylko wiadomo, że jeśli rata będzie niska, podobnie jak kwota całego kredytu, to masz od razu bardzo wysokie odsetki. Nie mogą być bardzo niskie, bo niby w jaki sposób, na jakiej podstawie? Skoro firma długo czeka na zwrot małej kwoty to musi na tym dobrze zarobić, co nie?
piotrq

Postautor: gosc » 17 paź 2016, 12:42

Maksymalna wysokość odsetek jest przecież określona ustawowo - nie jest tak, że to mogą być dowolne sumy. Wiele się zmieniło. Po prostu zrób sobie kalkulacje na kilku stronach i policz. Albo najłatwiej - idź do jakiegoś doradcy. Tylko czy są doradcy od pożyczek?
gosc

Postautor: gosc » 18 paź 2016, 12:27

Porównujcie oferty na stronach firm pożyczkowych. Pewnie zdecydowana większość będzie te koszty miała rzeczywiście wysokie, ale na pewno nie będzie to dotyczyło wszystkich. Prawda?
gosc

Postautor: gonkier » 15 lis 2016, 21:45

Trzymajcie namiary - http://mikrorataopinie.pl/
Tam macie pokazane takie oferty - jest tego sporo, nie ma problemów ze znalezieniem czegoś odpowiedniego, odsetki wcale nie muszą być bardzo wysokie. Po prostu wiele zależy od dopasowania oferty. Tyle.
gonkier

Postautor: dzerson » 28 lis 2016, 13:32

Kiedy wnioskowaliśmy o kredyt to właśnie celem była mikro rata - maksymalnie niska. Kiedy udało się odłożyć większą kwotę to napłaciliśmy kredyt, a rata ogólnie była na tyle niska, że nawet przy problemach finansowych dalibyśmy sobie radę. I radzę właśnie tak ją sobie ustalać. Pewnie, że banki mają w tym zakresie spore ograniczenia, szczególnie jeśli chodzi o czas spłaty, ale nie trzeba się od razu ładować w mega wysoką ratę.
dzerson

Postautor: Jadzian » 28 lis 2016, 19:35

Miałem doświadczenie z Profi Credit w tamtym roku Nie mam zastrzeżeń, nie ciągali mnie po sądach, nie miałem dodatkowych opłat i innych, o których tutaj mówią różni ludzie. Profi Credit okazał się uczciwszy niż niektóre banki
Jadzian

Postautor: Adangfh » 29 lis 2016, 13:36

Ja zawsze w toforum.pl biorę pożyczki
Adangfh

Postautor: kunynd » 29 lis 2016, 13:40

[quote="Adangfh"]Ja zawsze w toforum.pl biorę pożyczki[/quote]

Ja raz chyba brałem, właśnie w tym toforum. Znajomi powiedzieli mi, że tam warto pożyczyć jak nie mieli, żeby im pomóc finansowo. Teraz ja polecam innym
kunynd

Następna