potrzebna pożyczka

Dział dla wszystkich z problemami finansowymi.
Linki sponsorowane

potrzebna pożyczka

Postautor: rolnik » 24 lis 2016, 22:17

potrzebuje pożyczki 10000 zł na 24 mie raty miesięczne jestem w bazach mam stały dochód in proszę na emil nadrach@intera.eu
rolnik

Re: potrzebna pożyczka

Postautor: Jadzian » 10 sty 2017, 1:32

Kredyt czy pożyczka, które chcesz przeznaczyć na inwestycje jest chyba najbezpieczniejsza opcją, pod warunkiem, że wiesz, ze biznes się uda. Brałem w Profi Credit 15 tys bo brakło mi żeby kupić 2 najważniejsze maszyny do firmy, co wiązało się ze zwolnieniem 5 pracowników, w długim okresie przynosi to duże oszczędności. Profi Credit okazał się bardzo uczciwą firmą, polecił mi ich mój klient, stały odbiorca, gdyby nie jakieś polecenia zaufanych osób, nie wiem czy bym się zdecydował tak szybko.
Jadzian

Postautor: poster » 24 sty 2017, 7:53

5 tysięcy dostaniesz w Mikro Rata - tak, już w pierwszej pożyczce, i w dodatku spłata będzie tutaj rozłożona na dwa lata, tak więc chyba nieźle, co nie? Na dokładkę dochodzą jeszcze naprawdę niskie koszty - nawet porównaj sobie jak to będzie wyglądało w porównaniu do kredytu. Wiele się w ostatnim czasie zmieniło - pożyczki mają już w większości przypadków naprawdę dobre warunki.
poster

Postautor: Jeremi » 14 lut 2017, 11:38

Ja ostatnio znalazłem pożyczkę na szybko na .. finansowej

Ostatnio przesunięty w górę 14 lut 2017, 11:38 przez: Anonymous.
Jeremi

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Gdzie dają pożyczki pozabankowe bez bik