Pożyczka pieniędzy?

Dział dla wszystkich z problemami finansowymi.
Linki sponsorowane

Pożyczka pieniędzy?

Postautor: kriek » 28 lis 2016, 10:04

Potrzebuję pewnej sumy pieniędzy, gdyż w moim domu mam awarię, z którą nie jestem w stanie sobie sam poradzić . Dlatego tez rozglądam się własnie w czeluściach internetu za firmami, które zajmują się udzielaniem pożyczek. Wchodzę właśnie na stronę kredyty-chwilówki, by sprawdzić ich warunki zapożyczenia się. Czy ktoś z Was brał tego typu kredyt??
kriek

Re: Pożyczka pieniędzy?

Postautor: BarbaraPiotrowska » 28 lis 2016, 10:16

[quote="kriek"]Potrzebuję pewnej sumy pieniędzy, gdyż w moim domu mam awarię, z którą nie jestem w stanie sobie sam poradzić . Dlatego tez rozglądam się własnie w czeluściach internetu za firmami, które zajmują się udzielaniem pożyczek. Wchodzę właśnie na stronę kredyty-chwilówki, by sprawdzić ich warunki zapożyczenia się. Czy ktoś z Was brał tego typu kredyt??[/quote]

Też miałem podobny problem. Najpewniej będzie jak dokładnie zapoznasz się z warunkami podjęcia umowy. Popytaj też może po znajomych, może ktoś brał i powie Ci "czym to się je"/ jak było ze spłatą
BarbaraPiotrowska

Postautor: vera-vera » 28 lis 2016, 11:11

A na czym polegają dokładnie takie szybkie pożyczki jak np. te kredyty-chwilówki?
vera-vera

Postautor: BarbaraPiotrowska » 28 lis 2016, 12:12

[quote="vera-vera"]A na czym polegają dokładnie takie szybkie pożyczki jak np. te kredyty-chwilówki?[/quote]

to zależy o co pytasz?
Ogólna idea jest taka, że są to pożyczki krótkoterminowe. Zdolność kredytowa jest weryfikowana poprzez dowód tożsamości oraz potwierdzenie zatrudnienia od pracodawcy.
BarbaraPiotrowska

Postautor: vera-vera » 28 lis 2016, 12:42

Własnie sprawdzam sobie na stronie chwilówek- warunki podjęcia zobowiązania u nich.
vera-vera

Postautor: Jadzian » 28 lis 2016, 19:35

Profi Credt często jest atakowane w sieci przez konkurencję, nieprawdziwe komentarze to jakaś plaga. Prawda jest taka jak mówią o firmie byli klienci, mój brat mieszkający w innym mieście wziął u nich pozyczke ok 15 tys zł i opowiadał dokladnie jak to działa. W skrócie, wniosek jest taki, że firma jest ok, sporo ludzi bierze tam pozyczki i nie mają żadnych problemów, brat splacil sie w 3 lata, wszystko było ok, żadnych niejasności
Jadzian

Postautor: Adrianos » 29 lis 2016, 1:13

Witajcie, dopiero co się tutaj zarejestrowałem, ale wcześniej tylko przeglądałem to forum i zauważyłem że sporo ludzi ma pytania o pożyczki/ chwilówki/ kredyty na raty itp.
Działam obecnie w firmie, która ma w swojej ofercie około 50 pożyczek (chwilówek na miesiąc,dwa) jak i kredytów na kilka miesięcy, lat lub na kilka rat.
Śledzę na bieżąco oferty i mam sporo sprawdzonych, ponieważ często do mnie znajomi dzwonią lub piszą i pytają się o to co polecam i dzięki temu wyrobiłem sobie już zdanie o kilku firmach i np wiem gdzie można dostać szybką chwilówkę tego samego dnia, bez żadnych zaświadczeń i zarobków, jak i gdzie można dostać pożyczkę od ręki na dłuższy okres czasu. Tak więc proszę pisać na priv lub email: adrianstectm@gmail.com , a bardzo chętnie pomogę dobrać odpowiednią ofertę, dam pełne informacje o firmie, w takich firmach umowa/ koszty pożyczki itp są do wglądu przed złożeniem wniosku o pożyczke/ kredyt, także nie ma żadnych kruczków i wszystko jest czarno na białym, a co najważniejsze 90% takich pożyczek odbywa się całkowicie online i pieniądze są tego samego dnia na koncie.
Pozdrawiam
Adrianos

Postautor: Farawy » 29 lis 2016, 13:26

Jeśli o mnie choodzi to polecam wzięcie pożyczki w toforum.pl
Farawy

Postautor: JuliuszS » 29 lis 2016, 13:31

Gdy pieniądze do nie krzyczą
Ze banki mi ich nie pożyczą
Jeden klik
no i w mig
pieniądze lądują na moim koncie
Sherlocku Holmsie i Jamesie Bondzie
Fioletowym suwakiem poruszam
aż się wzruszam
gdy myślę o kasie w toforum pożyczonej
przed świętami na prezenty
Będziesz Panie- uśmiechnięty!
JuliuszS

Postautor: hahahhaha » 29 lis 2016, 15:37

Aż wejdę na stronkę toforum.pl i poczytam co oni mają do zaoferowania :)
hahahhaha

Następna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Gdzie dają pożyczki pozabankowe bez bik