Pożyczki pod zastaw w Szczecinie

Dział dla wszystkich z problemami finansowymi.
Linki sponsorowane

Pożyczki pod zastaw w Szczecinie

Postautor: Gryfita » 05 lut 2017, 3:44

Zacznę od tego, że jestem w kłopocie. Muszę pilnie zrobić remont domu w zakresie ocieplenia. Niestety brakuje mi około 10000 zł. Banki mi nie pożyczą, bo nie mam zdolności kredytowej. Wiem, że jest coś takiego jak pożyczka pod zastaw nieruchomości lub samochodu. Planuję skorzystać z takiego rozwiązania, ale boję się. Szukam zaufanej i sprawdzonej firmy w Szczecinie jaka udzieli mi legalnej pożyczki pod zastaw na 10000 zł
Szukam opinii użytkowników, którzy korzystali z takich ofert.
Gryfita

Re: Pożyczki pod zastaw w Szczecinie

Postautor: Ms_Sainer » 18 lut 2017, 16:42

Jeśli mówimy o pożyczkach pod zastaw, to są to z reguły dużo większe kwoty, np. w Speed Cash Polska od 30 000 zł. Warto ją jednak wziąć pod uwagę, bo to duża firma z doświadczeniem i uznanej pozycji na rynku.
Ms_Sainer

Postautor: Oluś » 01 kwie 2017, 4:50

Zanim ktoś da w zastaw swoje mieszkanie albo dom to powinien dobrze się zastanowić. Podstawą jest dokładne zapoznanie się z umową i najlepiej przedyskutowanie jej z własnym prawnikiem. Dzisiaj wiele firm żeruje na biedzie ludzi i dodatkowo pod byle pretekstem pozbawia ich nieruchomości.
Oluś

Postautor: Sęp » 10 maja 2018, 20:37

Nigdy nie wolno ufać nikomu w ciemno. Zawsze trzeba dokładnie czytać umowy. Jak się czegoś nie rozumie, trzeba to przedyskutować z kimś kto się zna - najlepiej znajomym.
Pożyczki pod zastaw to bardzo, bardzo poważna sprawa - szczególnie jak zastawem jest mieszkanie lub dom.
Sęp

Postautor: sziam » 06 cze 2018, 15:45

Pytaj w banku Raiffeisen o kredyt gotówkowy bez odsetek. Sam określasz w ilu ratach chcesz spłacić i od tego płacisz prowizję bankową .
sziam

Postautor: Linguini91 » 12 cze 2018, 10:09

Nie mam za bardzo doświadczenia w tej kwestii. Nie będę mógł pomóc...
Jak zwykli mawiać elyńscy kupcy, w życiu potrzebna jest wyłącznie pewność siebie, wiedza i mnóstwo bezczelności.
Awatar użytkownika
Linguini91

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Gdzie dają pożyczki pozabankowe bez bik