Potrzebuję pilnie pożyczki - gdzie dostanę chwilówki na sms

Dział dla wszystkich z problemami finansowymi.
Linki sponsorowane

Potrzebuję pilnie pożyczki - gdzie dostanę chwilówki na sms

Postautor: karol » 24 lut 2013, 12:17

Jest mi naprawdę bardzo pilnie potrzebna jakaś szybka pożyczka i najprawdopodobniej będę musiał skorzystać z jakiejś chwilówki na sms oferowanej przez internet. Pytam osób, które się na tym znają i mogą coś polecić bo zawsze dla mnie są najważniejsze opinie zadowolonych lub nie zadowolonych klientów róznych chwilówek na sms. Trzeba czytać co internauci piszą o usługach finansowych bo dzięki temu można potem uniknąć jakiegoś błędu i nie wpakować się w jakieś pożyczki, które potem staną się problemem. Proszę o pomoc i porady gdzie najłatwiej dostanę chwilówkę na sms 500 zł na 2 tygodnie bez sprawdzania w bik i krd żeby po prostu mnie nie trzepali po tych wszystkich bazach i rejestrach.
karol

Re: Potrzebuję pilnie pożyczki - gdzie dostanę chwilówki na

Postautor: kasperr » 28 wrz 2013, 18:44

na Via sms można dostać od ręki pożyczkę w wysokości 500zł, skorzystałem jeden raz i bardzo sobie chwalę tę formę finansowego wsparcia
kasperr

Postautor: kamilka » 29 wrz 2013, 21:15

Tak od ręki można dostać kasperr? A weryfikacja. Przecież pewnie trzeba wysłać zaświadczenie o zarobkach i skan dowodu.
kamilka

Postautor: maldonald » 09 paź 2013, 11:54

Nie trzeba nic takiego. Jestem klientem via sms i do weryfikacji potrzebny jest tylko numer konta w banku i numer telefonu kontaktowego. Nic więcej.
maldonald

Postautor: Maciej Stępień » 11 paź 2013, 14:36

Dziękuję za polecenie kasperr.

Pierwsza pożyczka w ViaSMS wynosi maksymalnie 500 zł, kolejne są oczywiście wyższe. ViaSMS.pl to firma wyróżniająca się na polskim rynku. Nasza umowa została stworzona bardzo przejrzyście, bez haczyków, aby nie wprowadzać klienta w błąd i walczyć z mylną opinią o pożyczkach krótkoterminowych. Dostępna jest ona pod linkiem: https://www.viasms.pl/umova

To, po czym jesteśmy rozpoznawalni, to jedne z najniższych opłat. Aby je sprawdzić, zapraszam na naszą stronę internetową i zachęcam do skorzystania z dostępnych suwaków służących obliczaniu opłat zgodnie z ilością dni, na jaką życzą sobie Państwo uzyskać pieniądze. Pożyczkę otrzymuje się u nas możliwie jak najszybciej (nawet do 15 minut), a formalności ograniczyliśmy do minimum. Aby wziąć pożyczkę, wystarczy konto w polskim banku, telefon komórkowy oraz przelew w wysokości 1 grosza w celach weryfikacyjnych.

W razie jakichkolwiek pytań, służę pomocą, a także zachęcam do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie w podanych godzinach można porozmawiać z naszym konsultantem na czacie oraz znaleźć wszelkie niezbędne informacje.

Pozdrawiam,
Maciej Stępień Online Ekspert ViaSMS.pl
Maciej Stępień

Postautor: Martyna » 14 lis 2013, 13:55

Fajnie, że są jeszcze takie uczciwe miejsca, gdzie można dostać taką pożyczkę. Ja się nie raz zawiodłam na firmach, co obiecywali super warunki, a jak przyszło co do czego to dramat jakiś :( No i wzięłam pożyczkę w via sms i szok! Opłaty niskie, wszystkie warunki czytelne, proste ;) Szybko wzięłam, szybko spłaciłam. Sama przyjemność :) Przed świętami na pewno powtórka :)
Martyna

Postautor: iguana » 15 lis 2013, 7:32

Tak, zgodzę się w pełni. Via sms można zaufać. Ostatnio miałam problem z pralką i niestety musiałam zakupić nową. Brakowało mi do nowej trochę gotówki więc zwróciłam się o pożyczkę i dostałam ją bez zbędnych formalności. A wiesz Martyno, że dzięki via sms można zarobić za polecanie pożyczki w tej firmie?
iguana

Postautor: MStępień » 24 lis 2013, 13:08

Miło mi czytać Twoje słowa Martyno, polecamy się na przyszłość! Dziękujęmy za podanie ifromacji o naszym porgramie rekomendacyjnym, iguana. A tutaj rozwinięcie: Za zaproszonego znajomego biorącego u nas pożyczkę wypłacimy 50 zł. Aby skorzystać z tej opcji, należy być aktualnym klientem ViaSMS. Więcej informacji pod: https://www.viasms.pl/zapros-znajomych. Standardowo, w razie jakichkolwiek innych pytań, służę pomocą, a także zachęcam do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie w podanych godzinach można porozmawiać z naszym konsultantem na czacie oraz znaleźć wszelkie niezbędne informacje.

Pozdrawiam,
Maciej Stępień Online Ekspert ViaSMS.pl
MStępień

Postautor: Mewka » 23 gru 2013, 10:04

W morgis można dostać 200 zł na 15 lub 30 dni. Z każdą kolejną pożyczką, kwota ta może się zwiększyć. By dostać u nich pieniądze wystarczy wysłać smsa o treści KONTAKT na numer 664 079 800. Gdy pojawią się problemy ze spłatą pożyczki- można trzy razy przedłużyć termin jej spłaty.
Mewka

Postautor: Izy123 » 28 gru 2013, 13:42

Trzeba tylko wpisać odpowiednie hasła w przeglądarce a pojawi się mnóstwo ofert szybkich pożyczek .
nmoney.pl szybki kredyt na dowód
Izy123

Następna