Oferta pożyczek pozabankowych

Dział dla wszystkich z problemami finansowymi.
Linki sponsorowane

Oferta pożyczek pozabankowych

Postautor: pozyczki.FK » 18 sie 2017, 7:52

Firma z pożyczkowa z Lublina proponuje Państwu pożyczki gotówkowe od 1000 zł do 5000 zł dla jednej osoby oraz do 10 000 zł dla dwóch osób. Oferujemy również chwilówki od 400 zł do 1200 zł na 61 dni oraz pożyczkę w kwocie stałej 750 zł na 33 miesiące.

Wymagane dokumenty przesyłacie Państwo na maila.

W przypadku pytań proszę dzwonić +48 730 306 806 albo odwiedźcie naszą stronę funduszkorona.pl
pozyczki.FK

Re: Oferta pożyczek pozabankowych

Postautor: fioma45 » 23 paź 2018, 17:27

ja dobrą opinię mogę powiedzieć , jest bardzo dobry na dobrych zasadach. Oprocentowanie bardzo niskie i spore możliwości zaciągnięcia go w różnej cenie. Każdy znajdzie coś dla Siebie specjalnego w dobrej cenie i na prostych zasadach bez żadnych dodatkowych kruczków.
fioma45

Postautor: oewonga » 30 lis 2018, 15:41

Witam! Jako przedstawiciel wonga.com zapraszam wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Jesteśmy wielokrotnie nagradzaną firmą z branży internetowych usług finansowych. Obecnie prowadzimy działalność w kilku krajach. Działamy w oparciu o zasady:
- Przejrzystości - informujemy o wszystkich kosztach i warunkach korzystania z naszej oferty
- Elastyczności - dostosowujemy naszą ofertę do indywidualnych potrzeb naszych Klientów
- Komfortu - korzystanie z naszych produktów jest proste i wygodne. Nasza oferta jest dostępna online, bez konieczności wychodzenia z domu.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100 lub skorzystania z chata na wonga.pl/live_chat?utm_source=toforum.

W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomasz | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.
oewonga

Postautor: dawid123 » 30 lis 2018, 19:51

Nic się nie pisze tu o kosztach pożyczki czyli RRSO. Najniższe RRSO z jakim się spotkałem ma pożyczka w banku Raiffeisen. Jest nieoprocentowana i płaci się tylko prowizję. RRO 2,88% Czy znajdziecie jakiś parabank który to przebije?
dawid123

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Gdzie dają pożyczki pozabankowe bez bik