Oferta pożyczek pozabankowych

Dział dla wszystkich z problemami finansowymi.
Linki sponsorowane

Re: Oferta pożyczek pozabankowych

Postautor: oewonga » 30 lip 2019, 16:46

Miracle pisze:A ktoś z Was w końcu brał pożyczkę w Wonga? Ile tak faktycznie ta pierwsza pożyczka będzie mnie kosztować?

Witam! Miracle, jako nowy Klient wonga.com możesz ubiegać się o pożyczkę krótkoterminową w wysokości od 50 do 1500 zł na okres od 1 do 60 dni (koszt pierwszej to 10zł) lub ratalną w kwocie do 20000 zł na czas do 60 miesięcy. Przy każdej kolejnej pożyczce krótkoterminowej dostępny limit może wzrosnąć nawet do 2500 zł. Zachęcam Cię do złożenia wniosku na naszej stronie internetowej: wonga.pl

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią:
- telefonicznie pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100* lub
- poprzez zamówienie rozmowy na naszej stronie internetowej - nasz konsultant oddzwoni najszybciej jak będzie to możliwe i odpowie na wszystkie pytania.

W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomasz | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.
oewonga

Postautor: Miracle » 26 sie 2019, 17:32

Super, dziękuję bardzo za odpowiedź. Proszę mi powiedzieć, jeśli jest jeszcze taka możliwość, jak długo trzeba będzie czekać na przyznanie gotówki? Ile trwają takie procedury?
Miracle

Postautor: oewonga » 07 wrz 2019, 5:25

Miracle pisze:Super, dziękuję bardzo za odpowiedź. Proszę mi powiedzieć, jeśli jest jeszcze taka możliwość, jak długo trzeba będzie czekać na przyznanie gotówki? Ile trwają takie procedury?

Witam! Miracle, czas oczekiwania na wypłatę pożyczki zależy od szybkości realizacji przelewów w banku. Wysyłamy szybki przelew – upewnij się, że nie będzie on ograniczony godzinami pracy Twojego banku. Na wszelki wypadek sprawdź na naszej stronie wonga.pl w zakładce „Jak to działa”, pod przyciskiem „godziny pracy banków i zasady, w których Twój bank księguje nowe wpłaty środków na konto.

- poprzez zamówienie rozmowy na naszej stronie internetowej - nasz konsultant oddzwoni najszybciej jak będzie to możliwe i odpowie na wszystkie pytania.

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora. oewonga
oewonga

Postautor: Anekia » 12 wrz 2019, 21:21

A czy jeśli akurat jestem w trakcie spłaty jednej pożyczki w Wonga, to mogę dostać kolejną?
Anekia

Postautor: oewonga » 05 paź 2019, 14:00

Anekia pisze:A czy jeśli akurat jestem w trakcie spłaty jednej pożyczki w Wonga, to mogę dostać kolejną?

Witam! Anekia, jednorazowo możesz wziąć w wonga.com tylko jedną pożyczkę. O kolejną możesz wnioskować od razu po spłacie pierwszej.

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.
oewonga

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Gdzie dają pożyczki pozabankowe bez bik