Gdzie znaleźć pomoc dla zadłużonych

Pomoc dla zadłużonych.
Linki sponsorowane

Gdzie znaleźć pomoc dla zadłużonych

Postautor: Potrzebowski » 14 lut 2017, 12:22

Jestem już od dwóch lat w poważnych tarapatach finansowych. Ledwo spłacam raty pożyczek, a mam ich trochę. Praktycznie pracuję tylko na spłatę niekończących się długów. Problemy rozpoczęły się od mojej choroby. Jak wyzdrowiałem i wszystko się zaczęło układać, to straciłem dobrze płatną pracę. Teraz niestety już nie mam z czego płacić. Dlatego szukam pomoc. Kto oferuje pomoc prawną dla zadłużonych ?
Rozważam coś takiego jak upadłość konsumencka, ale nie wiem jak za to się zabrać.
Potrzebowski

Re: Gdzie znaleźć pomoc dla zadłużonych

Postautor: WaszePrawo » 25 maja 2017, 1:19

Stowarzyszenie Wasze Prawo bezpłatnie pomaga osobom zadłużonym.
Otrzymałeś wyrok zaoczny, nakaz zapłaty i nie wiesz jak skutecznie się od niego odwołać? Prowadzimy kompleksową obsługę prawną, zarówno na etapie przedsądowym jak i w postępowaniu przed sądem, całkowicie bezpłatnie dla dłużnika.
Zadzwoń do nas! Pomożemy Ci wyjść z zadłużenia. Dłużnicy to Wasze Prawo. Tel. 798 228 783 e-mail: waszeprawo @ gmail.com
Znajdziesz nas na facebook'u: Stowarzyszenie Wasze Prawo
WaszePrawo

Postautor: CBA » 29 maja 2017, 12:35

Masz długi?
Dzwonią do Ciebie z takich firm jak Kruk czy Ultimo ?
Jest szansa aby całkowicie zmniejszyć lub umorzyć Twoje długi
Zainteresowany ? zadzwoń
725102777
CBA

Postautor: dziku » 28 cze 2017, 23:08

Spróbuj popytać o pomoc w kancelarii Lexa - kancelarialexa.pl. U mnie dług był na poziomie 200 tyś, ale na pewno też pomogą, jak ma się nawet więcej. Trafiłem na nich z polecenia kumpla i w sumie nie żałuję. Jasne, najlepiej w ogóle się nie zadłużać, ale człowiek to zawsze jest mądry po szkodzie. Poza tym, smutne to, ale czasami naprawdę nie ma się wielkiego wyboru...
dziku

Postautor: Noway » 27 lip 2017, 7:45

Polecam zainteresować się firmą Eureka Restrukturyzacje ze Szczecina. To specjaliści, którzy znają się na tym co robią i pomogli już wielu osobom z podobnymi problemami (w tym również mojemu bratu). Według mnie nie ma co zwlekać, bo może to jedynie przysporzyć większych problemów.
Awatar użytkownika
Noway

Postautor: Rudi » 29 sie 2017, 14:23

[quote="Potrzebowski"]Jestem już od dwóch lat w poważnych tarapatach finansowych. Ledwo spłacam raty pożyczek, a mam ich trochę. Praktycznie pracuję tylko na spłatę niekończących się długów. Problemy rozpoczęły się od mojej choroby. Jak wyzdrowiałem i wszystko się zaczęło układać, to straciłem dobrze płatną pracę. Teraz niestety już nie mam z czego płacić. Dlatego szukam pomoc. Kto oferuje pomoc prawną dla zadłużonych ?
Rozważam coś takiego jak upadłość konsumencka, ale nie wiem jak za to się zabrać.[/quote]

Weź, nawet nie bierz tego pod uwagę, wiesz jak trudno potem będziesz miał wżyciu? Zero szans na kredyt, nawet nic na raty nie będziesz mógł wziąć, jeszcze cie napietnują społecznie. Tak naprawdę pomoc prawną dla zadłużonych znajdziesz i u samego windykatora, best ma nawet telefon zaufania i możesz tam anonimowo zadzwonić i pogadać o wyjściu z długów. Myślałeś kiedyś nad tym?
Rudi

Postautor: Szyszka » 19 wrz 2017, 21:18

[quote="Rudi"]
Weź, nawet nie bierz tego pod uwagę, wiesz jak trudno potem będziesz miał wżyciu? Zero szans na kredyt, nawet nic na raty nie będziesz mógł wziąć, jeszcze cie napietnują społecznie. Tak naprawdę pomoc prawną dla zadłużonych znajdziesz i u samego windykatora, best ma nawet telefon zaufania i możesz tam anonimowo zadzwonić i pogadać o wyjściu z długów. Myślałeś kiedyś nad tym?[/quote]

Ja dzwoniłam na ten telefon zaufania best. Nie będę mówić skąd mam długi i w jakiej wielkości, ale powiem jedno: teraz uwierzyłam, że mogę z nich wyjść. Pomoc nie z tej ziemi. Dali mi wskazówki co robić, jak dysponowac moimi pieniędzmi i jest dla mnie szansa....
Szyszka

Postautor: Alejandro » 26 kwie 2018, 17:29

W krytycznej sytuacji pomóc może kancelaria prawna, która może stać się mediatorem pomiędzy stronami i pomoże stworzyć dokumenty prawne odnośnie spłat, które zadowolą obie strony. Takim fachowcem z Łodzi jest Pani Monika Kitscha-Kwasiborska.
Alejandro

Postautor: edzia.k » 12 lis 2018, 22:56

Kancelaria prawna w niektórych tylko przypadkach, ja uwazam ze warto zasięgnąc najpierw rady kogoś doświadczonego co zajmuje się kredytami i doradzaniem w takich sprawach. Sama byłam w ciezkiej sytuacji z zadłużeniami wobec Zus i US i własnie poszłam po pomoc do firmy zajmującej się pośrednictwem kredytowym. Pomogli, skutecznie, widze światło w tunelu, już spłacam i to na miare moich możiwości. Powiem szczerze rózne rzeczy rozwazałam ale to co mi zaproponowali, co wymyślili nawet mi przez głowe nei przeszło. Warto posłuchać rad innych szczególnie tych co sie na codzień tym zajmują i w tym siedzą. mnie pomogli fachowcy z firmy BankowośćFirmowa.pl , znajdziecie w necie
edzia.k

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kto naprawdę pomaga zadłużonym