Twoje ubezpieczenie

Pomoc dla zadłużonych.
Linki sponsorowane

Twoje ubezpieczenie

Postautor: Indeka » 10 kwie 2015, 20:53

Wiemy jak ważne jest ludzkie życie, dlatego chcemy Ci pomóc w wyborze najlepszej oferty ubezpieczenia. Nasz zespół to doświadczeni doradcy finansowi. Od lat zajmujemy się doradztwem dla firm i osób fizycznych. Umów się z nami, jesteśmy dla Ciebie.
Nasze oferty polis: ubezpieczenia na życie – ochronne; ubezpieczenia posagowe - zabezpieczenie i gromadzimy pieniądze na edukację dzieci; ubezpieczenia na życie związane z funduszem inwestycyjnym - zagwarantuje z jednej strony wypłatę świadczenia, z drugiej zaś gromadzenie oszczędności na naszym koncie; ubezpieczenia rentowe - ubezpieczenie oszczędnościowe jest długoterminową inwestycją, która zagwarantuje Ci dodatkowe środki na emeryturze.
Posiadamy również dodatkowe pakiety: ubezpieczenia medyczne, ubezpieczenia wypadkowe i chorobowe, leczenie szpitalne, ciężkie choroby, złamanie kości, trwałe inwalidztwo.
Masz pytania? Skontaktuj się z nami
Indeka Ubezpieczenia
www.indekaubezpieczenia.pl
pl. Targowy 7 Pszczyna
tel. 32 448 85 14
Indeka

Re: Twoje ubezpieczenie

Postautor: kucwa » 24 sie 2018, 16:00

Ktoś korzystał może z tego albo jakiegokolwiek ubezpieczenia na życie? Bo mam zagwozdkę. Dostałem ofertę od pko - pkoubezpieczenia.pl/dom-i-majatek/ubezpieczenie-na-zycie-dla-posiadaczy-ror-prowadzonych-w-pko-banku-polskim-sa Niby jakieś korzystniejsze warunki z racji, że mam u nich ROR. Czy jakaś osoba obeznana może powiedzieć, czy warto się tematem zainteresować?
kucwa