Jak odzyskać pieniądze?

Pomoc dla zadłużonych.
Linki sponsorowane

Jak odzyskać pieniądze?

Postautor: Gość » 06 paź 2015, 17:50

Witam, mam dosyć uporczywy problem z nieuregulowanymi fakturami, przez co straciłem sporą sumę pieniędzy.
Znacie jakąś rzetelną firmę, która może zająć się tą sprawą i w tempie pomóc mi odzyskać gotówkę?

Pozdrawiam
Gość

Re: Jak odzyskać pieniądze?

Postautor: Gość » 28 lis 2015, 21:38

Cześć. Kiedyś borykałem się z podobnym problemem i wiem, którędy droga. Pewna rzetelna firma szybko mi pomogła i jestem z niej bardzo zadowolony. Odezwij się do mnie na maila, a Ci pomogę. m.grocki@interia.pl
Gość

Postautor: lakmus » 29 lis 2016, 14:36

Dłużnicy są prawdziwą kulą u nogi...niemal musiałem ogłosić bankructwo. Na szczęście zatrudniłem w odpowiednim czasie Business Intelligence Agency i pomogli mi odzyskac pieniadze. Teraz zatrudniam ich do wywiadu gospodarczego i polecam taką usługę każdemu przedsiębiorcy, bo może pomóc uniknąć tarapatów w przyszłości.
lakmus

Postautor: Tomaszysko » 25 gru 2016, 4:21

na początku właśnie myślałem że to jak gdzieś w prowadzeniu biznesu popełniam błąd i nie mam odpowiedniego podejścia do klientów ale widzę, że nie tylko moim problemem są nieuczciwi kontrahenci, niestety ale sprytnie zawsze wykazywali brak środków na spłatę i dopiero jak się do http://mbdetektywi.pl/ zwróciłem to udało się udowodnić im, że sprawy się mają zupełnie inaczej
Tomaszysko

Postautor: Ajman » 13 sty 2017, 10:37

bia. com.pl jeżeli chodzi o wywiad gospodarczy są naprawdę świetni i mają bardzo profesjonalne podejście do sprawy, można na nich liczyć z terminami i wiadomo, że płaci się za naprawdę kompleksowo wykonaną usługę detektywistyczną
Ajman

Postautor: Kasia80 » 19 sty 2017, 12:20

Ja mam to samo z ludzmi od przesyłek kurierskich, jako pośrednik ludzie kłamią jak zamawiają u mnie kuriera i ja muszę za nich później dopłacać do firm kurierskich.
Wszystkich takich dłużników oddaje do firmy windykacyjnej enakaz.pl,dla mnie najtańsza forma windykacji jaką znalazłam. [quote="Gość"]Witam, mam dosyć uporczywy problem z nieuregulowanymi fakturami, przez co straciłem sporą sumę pieniędzy.
Znacie jakąś rzetelną firmę, która może zająć się tą sprawą i w tempie pomóc mi odzyskać gotówkę?

Pozdrawiam[/quote]
Kasia80

Postautor: Kajja » 03 mar 2017, 1:15

Powiem Ci, że ta kancelaria naprawdę pomaga kancelaria-lex.org/
mi pomogła odzyskać pieniądze z polisolokat
Kajja

Postautor: benka » 18 maja 2017, 20:22

jak okolice Krakowa to odsyłam do jwc-kancelaria. Specjalizują się między innymi właśnie w długach z tytułu nieopłaconych faktur, czy niewywiązania się z umowy. Samemu, bez wpsracia w kimś kto bardzo dobrze zna prawo nie mamy szans domagać się skutecznie o swoje..
benka

Postautor: vessat » 22 cze 2017, 13:52

Hej, cześć. Akurat pożyczki to teraz u mnie w domu temat aktualny. Ledwo skończyłem spłacać duży kredyt bankowy, a już musiałem wziąć chwilówkę od parabanku. Ja szukałem przez stronę ...pl. Dużo różnych ofert w jednym miejscu, jest spory wybór chwilówek darmowych tylko że tutaj często jest taki numer że są one wyłącznie dla nowych klientów, więc jeśli już w jakiejś firmie brało się pożyczkę to odpada.

Ostatnio przesunięty w górę 22 cze 2017, 13:52 przez: Anonymous.
vessat

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kto naprawdę pomaga zadłużonym