Pilnie potrzebuję pomocy finansowej

Pomoc dla zadłużonych.
Linki sponsorowane

Pilnie potrzebuję pomocy finansowej

Postautor: An_an1 » 08 sty 2016, 18:42

Zgodnie z tematem.
Jeżeli ktoś ma ochotę mi pomóc, proszę o podanie maila.
Z góry bardzo dziękuję
An_an1

Re: Pilnie potrzebuję pomocy finansowej

Postautor: gracjan » 09 sty 2016, 8:14

taaaa :) ale się ktoś rozpisał :) jeśli naprawdę potrzebujesz pomocy to zadaj sobie chociaż trochę więcej trudu i napisz w czym rzecz ? czego ma dotyczyć ta pomoc? kasy na życie, interes czy nie wiadomo jeszcze czego? dla mnie takie posty jak ten powinny być od razu kasowane przez admina bo nic nie wnoszą do forum i tylko je zaśmiecają. Jak ktoś nie jest w stanie poświęcić 5 minut na napisanie porządnego posta i wyjaśnienie o co chodzi to znaczy, że pomoc żadna komuś takiemu się nie należy.
gracjan

Postautor: An_an1 » 09 sty 2016, 12:23

A może właśnie w obawie przed takimi komentarzami nie chcę się rozpisywać....
Chodzi o pomoc finansową - proszę o maile, ponieważ nie mogę zamieścić tutaj linka do tej właśnie pomocy.
Zamiast bezsensownie komentować można przesłać maila i problem będzie dokładnie opisany.
Ale my Polacy musimy szukać dziury w całym ;)
An_an1

Postautor: qpl1 » 29 sty 2016, 9:40

Witam ,

Bardzo długo zastanawiałem się co robić nigdy nie prosiłem nikogo o pomoc, lecz postanowiłem że teraz spróbuje -mój problem jest jeden zadłużyłem się w banku na 70.000 zł rata kredytu 940 zł przerosła mnie bardzo, wiem że jest to moja wina ale chciałem normalnie żyć - wychowywali mnie dziadkowie kiedy miałem 16 lat oboje zmarli , zostałem w domu z wujami którymi nie do końca się dogadywałem , więc się wyprowadziłem i wtedy wziąłem pierwszy kredyt na studia potem doszły karty kredytowe , w pewnym momencie nie dawałem rady więc zrobiłem konsolidacje -niestety konsolidacja ciągnęła konsolidacje i aż do tego momentu kiedy to mnie przerosło. Jestem w stanie spłacać spokojnie to zadłużenie 500 zł miesięcznie mogę też odpracować .W

bank Credit Agricole
02 1940 1076 5834 8479 0000 0000

Dane kontaktowe:
E-mail: qpl1@interia.pl
qpl1

Postautor: ulicafinansowa.pl » 29 sty 2016, 10:24

sprecyzuj czego dokładnie potrzebujesz. porady czy pożyczki?
ulicafinansowa.pl - porónywarka finansowa
Awatar użytkownika
ulicafinansowa.pl

Postautor: veeni » 03 lut 2016, 8:56

szukaj sposobow zeby dorabiac. np w programach partnerskich. ja jestem w nova cash, zarabiam na polecaniu produktow finansowych, nie jest to skomplikowane a dosyc fajne zarobki sa na tym
veeni

Postautor: timego » 20 lut 2016, 16:01

jak potrzebujesz kasy to moze wyjedz za granice do pracy? mozna zarobic kilka razy wiecej niz w polsce. ja jezdze do Holandii przez VPU Polska, obczaj sobie ta agencje, sa godni zaufania, placa zawsze na czas
timego

Postautor: sebastos » 22 sie 2016, 15:28

Witam, jestem zadłużony. Mam rodzinę i czasami brakuje nam na pożywienie dla dziecka.
Nie pracujemy, bo u nas w rejonie nie da się znaleźć dobrej pracy aby spłacać pożyczki.
Myślimy nad wyjazdem ale nie mamy za co.
Szukamy mieszkania ale nie mamy za co zapłacić kaucji a to koszt ok 2tys zł.
Pracę w innym mieście szukamy, a nawet mamy kilka propozycji. Ale obawiamy się że to będzie za mało aby spłacać kredyty i aby coś zostało.
Na chwilę obecną myślimy też nad wnioskiem o upadłość ale też nie mamy pieniędzy na dobrego adwokata w tej sprawie, bo potrzebne jest 3 tys zł.

Potrzebujemy każdego grosza aby wszystko nam się udało.
Prosimy Was ludzi dobrego serca.
sebastos

Postautor: gosiek633 » 25 lis 2016, 16:16

Witam,
potrzebuję pomocy finansowej, pilnej.
Mam 24 lata, ciężko jest mi pisać i mówić o tym co się wydarzyło w moim życiu. Nie było mi nigdy łatwo. Od najmłodszych lat musiałam zarabiać na siebie. Jak miałam 16 lat zmarła nagle moja mama, musiałam zająć się domem a pogodzenie technikum , które było oddalone o 40 km od domu i opieki nad tatą nie było łatwe. Skoczyłam technikum , poszłam do pracy i na studia. Na początku nie mogłam znaleźć dłuższej pracy , pracowałam po 2-3 miesiące za minimalne wynagrodzenie , później mi się udało dostałam pracę, w której jestem do dziś. Ostatnie 12 miesięcy było dla mnie tragiczne. Tata coraz częściej chorował , jest po paru operacjach leczenie i rekonwalescencja kosztują, dużo kosztują. Mam problemy, musiałam pozakładać sprawy sądowe rodzinie najbliższej rodzinie, aby opłacić prawnika musiałam brać kredyty, coraz więcej i więcej. Wiele ludzi powierzało mi swoje problemy, wielu ludzi otrzymało ode mnie pomoc i wsparcie - kiedy ja go potrzebowałam nie miałam nikogo , nagle okazało się że ludzie wokół mnie potrafią tylko brać. na początku roku wydarzyło się coś dla mnie strasznego, związanego po części z pracą, ktoś mnie bardzo skrzywdził inna osoba mnie skopała a potem zachowywała się tak aby mnie jeszcze bardziej pogrążyć. Stało się coś , coś we mnie pękło. Jak zawsze moje wartości plasowały się w kolejności rodzina,przyjaciele, edukacja, praca tak nagle okazało się , że przyjaciół nie mam , rodzina tylko chce ode mnie pieniędzy i opieki , praca przyniosła mi załamanie a szkoła - chciałam rzucić ale wziełam dziekankę na rok tylko wiem że nie będę miała pieniędzy na to aby je opłacić , czesne wzrosło , wzrasta z semestru na semestr. Wpadłam w depresję , nie potrafiłam nikomu mówić o tym co się dzieje, byłam u psychiatry kilka miesięcy "jechałam" na psychotropach , zaczęłam chodzić na terapię , wydałam już wszystkie pieniądze jakie miałam i jakie mogłam uzyskać za pomocą kredytów , nie stać mnie na szkołę, leczenie taty, terapię , raty kredytów na nic mnie nie stać. Nie chcę wrócić do stanu sprzed paru miesięcy , nie chcę już sie okalaczać, dołować , błagam jezeli ktoś to czyta niech mi pomoże nawet symboliczną kwotą. Jestem młoda , pomóżcie mi żyć, wrócić do życia , jeżeli jest możliwość pomocy z waszej strony proszę wesprzyjcie mnie , jeżeli ja mogę się w jakikolwiek sposób odwdzięczyć za pomoc z chęcią to zrobię , nie boję się zadnej pracy , mogę zrobić wszystko. Obecne moje zadłużenia wynoszą 43 000zł plus leczenie terapia kosztują mnie ok 1 200zł miesięcznie. Wiem, że w życiu zdarzają się różne sytuacje i mam ogromną nadzieję , że przeczyta to jakiś dobry człowiek i pomoże mi wrócić do żywych
mbank 66 1140 2004 0000 3402 7408 7708 mail ona_24_wawa@wp.pl
gosiek633

Postautor: filip » 30 lis 2016, 12:31

W banku miałem problem z jakakolwiek pożyczka, nie chceli dać kasy bo nie mam stałego zatrudnienia. kumpel ze studiów mówił kiedyś o Profi Credit, wziął pożyczkę jeszcze w trakcie studiów już zdążył spłacić ja wziałem w tym roku 8 tys zl żeby dołożyć sobie do nowego auta.
filip

Następna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kto naprawdę pomaga zadłużonym