Pilnie potrzebuję pomocy finansowej

Pomoc dla zadłużonych.
Linki sponsorowane

Re: Pilnie potrzebuję pomocy finansowej

Postautor: gumtek » 30 lis 2016, 12:44

Może spróbuj jakieś kredyty-chwilówki zaciągnąć czy coś...
Oni zawsze pomogą.
gumtek

Postautor: potrzebujacy » 09 sty 2017, 12:26

Witam, zadłużyłem się na kwotę 80000 zł jeśli ktoś wie co to jest obawa przed stratą bliskich proszę o kontakt. Spłacam raty regularnie lecz nie wiem jak dalej tak będę mógł ukrywać to przed bliskimi. Mam stałą pracę lecz za 9 miesięcy mam wesele i obawiam się że ta wiadomość mogłaby wszystkie moje plany zepsuć. Idealnym wyjściem byłoby spłacić wszystko i dogadać się z kimś kto by to zapłacił za mnie a ja po ustaleniu z tą osobą czasu, dopasowałbym kwotę która nie sprawiałaby mi większego problemu myślę o kwocie od 500 do 700 zł miesięcznie(wszystko spisać u notariusza). Jeśli ktoś czyta te posty i sam wie co mogę czuć niech odpowie a na pewno zostawię kontakt. Dorosłem a za błędy trzeba płacić.
potrzebujacy

Postautor: alicja » 18 lut 2017, 14:41

Witam serdrcznie wszystkich.Mam bardzo poważny problem.Niedługo mogą zlicytowac moje mieszkanie nie będę miała gdzie się podziać.Po krótce wzięliśmy kredyt hipoteczny caly czad byl spłacany do czasu kiedy zostałam bez pracy te wpłaty były wplacane ale nie w całości.I zaczęły się problemy zostało wszczęte postępowanie egzekucyjne.Pisalam pisma do banku o zawieszenie postępowania ale bank dał negatywna odpowiedź.WBanku powiedzieli że.muszę wpłacić 50 ,tyś żeby zawiesić postepowanie egzekucyjne.Jak wpłace to nie strace dachu.nad.głową.Prosze pomóżcie jestem bez siły.
alicja

Postautor: Zrospaczona » 11 sie 2017, 13:17

Witam. Ja i mój chłopak mamy przeszło 30.000 tysięcy długów. Do tej pory jakoś wiązaliśmy koniec z końcem lecz teraz jest coraz gorzej. Zawsze marzyłam o rodzinie i moje marzenie wkrótce się spełni. Spodziewamy się dziecka. Niestety radość psuje fakt o długach. Nie wyobrażam sobie oddać dziecka ani też tego aby mi zabrano. Mój chłopak jest niepełnosprawny i jakieś 2 miesiące temu stwierdzono u niego padaczke. Nie wiem jak sobie poradzimy po narodzinach dziecka z długami. Nigdy nikogo o pomoc nie prosiłam zawsze starałam się rozwiązać sama problemy lecz teraz wręcz BŁAGAM O POMOC. Byłabym wdzieczna za każdą złotówke przelana na to konto 39156000132003182790000001
Zrospaczona

Postautor: Pawcio » 12 lut 2018, 5:03

Jeśli macie sprawy u windykatorów, to naprawdę nie trzeba panikować i błagać o kolejne pożyczki. Z tego można w jeszcze gorsze problemy finansowe wpaść, a tak jak windykacja jakaś ma, to mogą uciąć część długu, np. Best tak robi. Można? Można. Tylko trzeba chcieć i spróbować, a nie tylko siedzieć i czekać, aż sprawa się sama rozwiąże.
Pawcio

Postautor: Olek » 22 maja 2018, 7:56

Jak tak czytam, że ludzie na spłacenie długów biorą pożyczki, to sobie myślę, że zaraz wpadną w kolejne długi i kolejne i kolejne... W czasach, gdy windykatorzy idą na ręke (np. Best oddaje 5% długu) nie ma co samemu tworzyć kuli śnieżnej, tylko dogadać się z nimi i miec z głowy, a nie jeszcze większe problemy
Olek

Postautor: Linguini91 » 12 cze 2018, 10:11

Wielkie dzięki za sprawdzone porady, z całą pewnością przydadza mi się one ;)
Jak zwykli mawiać elyńscy kupcy, w życiu potrzebna jest wyłącznie pewność siebie, wiedza i mnóstwo bezczelności.
Awatar użytkownika
Linguini91

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kto naprawdę pomaga zadłużonym