Strona 1 z 1

Pomoc , gdzie jej szukać

Post: 10 lip 2018, 19:51
autor: Miśka
Witam. Po 15 latach małżeństwa zostałam zostawiona z 2 dzieci, z wypowiedzianym kredytem hipotecznym i innymi długami od których po prostu uciekł były mąż. Teraz dom przeznaczony do licytacji, bank nie chce się dogadać. Mam 2 dzieci, nikogo kto mógłby nam pomóc. Długi spłacam sama bo były mąż zatrudniony za minimum ,nic mu nie zabierają ,pracuje na czarno by uniknąć odpowiedzialności za to ,co nam zgotował. Gdzie mogę uzyskać pomoc by móc jakkolwiek zatrzymać dom. Boję się pożyczek pozabankowych by nie popaść w jeszcze większe długi. Jestem zdana na siebie, mam stała pracę z której mogłabym oddawać pieniądze.Proszę o pomoc.

Re: Pomoc , gdzie jej szukać

Post: 05 sty 2019, 16:52
autor: Rozmarynek
Pomocy na pewno udzieli Ci bardzo solidna firma działająca w branży która nazywa się mk-finanse. Ich koszty usług nie są wcale takie duże, a działają na medal i z niejednych zadłużonych opałów mnie wyciągneli. Windykacja na medal!

Re: Pomoc , gdzie jej szukać

Post: 20 kwie 2019, 17:49
autor: Amadeusz
W transporcie jestem już co najmniej od 10 lat i to zawsze było bagno. Długi, długi, szemrane zmiany nazw firm, jakieś patospółki tworzone przez rodzinę właściciela. To naprawdę jest katastrofa. Ale może w końcu to pęknie. Mi na razie mk-finanse mocno pomagają w ściąganiu długów. Ale nie wiem na ile jeszcze w tym posiedzę.

Re: Pomoc , gdzie jej szukać

Post: 27 kwie 2019, 10:04
autor: Mariola
Myśle, że najważniejsze to znaleźć sobie porządną firmę, która zajmie się windykacją należności. Np. doskonale sprawdza się MK-Finanse. Co prawda zaczynali od ubezpieczeń, ale teraz to prawdziwy windykacyjny kombajn!