Wypoczynek w polskich górach

Gdzie pojechać na wczasy w Polsce.

Re: Wypoczynek w polskich górach

Postautor: Befriend » 06 sie 2018, 8:37

Jesli rozglądacie się za wynajęcie sobie noclegu to zerknijcie równiez na stronę Sunandsnow.pl Aktualnie mozna tam wynając sobie włąsne mieszkanie w większości turystycznych miejscowościach górskich takich jak
Zakopane
Szczyrk
czy Karpacz
Noclegi w budynkach zwylke w samym centrum. Osobiscie jestem zdania, ze jest to turystycznie o wiele wygodniejsza opcja niż wynajmowanie sobie noclegu w hotelu.Wieksza przestrzeń, możliwośc przyrządzenia sobie czegoś do jedzenia w kuchni oraz większy spokój.

Jeśli chodzi o samą stronę airbnb to wydaje mi się, że jednak w Polsce dopiero zaczyna raczkować.
Befriend

Postautor: blekit5 » 22 sie 2018, 15:50

W Sieci z całą pewnością znajdą się informacje na ten temat. Wystarczy troszkę poszperać :)
Czas zmarnowany nie istnieje we wspomnieniach
Awatar użytkownika
blekit5

Postautor: Hania Koziolek » 28 sie 2018, 12:12

Ja bardzo polecam wypoczynek w Bieszczadach ;) Wspaniale piękne widoki. Polecam równiez wybrac się nad Solinę ;) Z pensjonatów z kolei bardzo polecam Dom Gościnny Borsuczyna. W tym domku jest piękny salon z kominkiem, przemiła obsługa pani Eli. W tym pensjonacie jest też dostęp do aneksu kuchennego, gdzie znajdziecie wszystko, od łyżeczki po kawe, herbate itd ;)
Hania Koziolek

Postautor: whiterose12 » 31 sie 2018, 16:13

Ja polecam wynajem mikrobusów w Warszawie tanibusik.eu i wyjazd wieksza grupa na własną rękę ;)
whiterose12

Postautor: pauliina » 05 wrz 2018, 10:08

[quote="rovena"][quote="vi-vi"][quote="queenie"]Murzasichle i Białka Tatrzańska to fajne miejscówki, też czasami tam wpadam. A noclegów z reguły szukam poprzez Bookapart;)[/quote]
Ja też bardzo lubię te miejscowości, ale zdecydowanie po sezonie ;)[/quote]
Jeśli szukasz czegoś w miarę spokojnego i to przez Bookapart to proponuję zerknąć na Głuchołazy ;)[/quote]
Ja w zeszłym roku byłam w Głuchołazach i byłam zachwycona.
pauliina

Postautor: eleannor » 07 wrz 2018, 11:25

pauliina pisze:
rovena pisze:Jeśli szukasz czegoś w miarę spokojnego i to przez Bookapart to proponuję zerknąć na Głuchołazy ;)

Ja w zeszłym roku byłam w Głuchołazach i byłam zachwycona.

Też bardzo lubię Głuchołazy, przyjemna miejscówka. Ja też byłam tam ze dwa razy.
eleannor

Postautor: Hotel Klimek****SPA » 18 wrz 2018, 11:22

Wypoczynek w polskich górach to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących ciszy i spokoju. Zapraszamy serdecznie do naszego Hotelu Klimek****SPA, gdzie czeka na Państwa szereg interesujących pakietów pobytowych. Bogata oferta SPA, jedyny Aquapark w regionie i lokalizacja blisko wielu interesujących turystycznie miejsc sprawia, że nasz hotel to idealne miejsce na wypoczynek. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Serdecznie pozdrawiamy, zespół Hotelu Klimek****SPA.
www.hotelklimek.pl
Hotel Klimek****SPA

Postautor: koperewa86 » 25 wrz 2018, 7:10

polskie góry są piękne
koperewa86

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jak spędzić urlop w Polsce