Biwak pod namiotem.

Gdzie pojechać na wczasy w Polsce.

Re: Biwak pod namiotem.

Postautor: Novy » 08 paź 2017, 16:03

kipper pisze:W sumie całkiem przydatne jak na prawdę potrzebujemy zaoszczędzić miejsce. Ja zanalażłam jeszcze taki fajny zestaw przetrwania :D[...]

Serio wiesz jak z tego korzystac? Ja wole miec chyba krzesiwo przy sobie i wiecej mi nie potrzeba. Mam takie na paracordzie i jestem happy militaria.pl/tm/bransoletka_paracord_z_krzesiwem_-_czarna_p44651.xml

kipper pisze:A materiał się nie porozciąga jak będziemy prać ręcznie i nie odciśniemy całej wody? szkoda by zniszczyć taką fajną koszulkę przez przypadek :/

Nic sie nie stanie. juz sobie sprawdziłem, można to normalnie prac wiec nic tylko korzystac z przecen w militariach i kupować koszulki ;)

kipper pisze:to moze plecak na laptopa by Ci się spodobał ? :D --> militaria.pl/ultimate_tactical/plecak_na_laptopa_-_hld_utt-20-008365_g_p49511.xml

Pierwszy raz spotykam sie z ta firma. Co to za producent? Masz jakieś rzeczy od nich?
Novy

Postautor: kipper » 09 paź 2017, 21:42

Novy pisze:Serio wiesz jak z tego korzystac? Ja wole miec chyba krzesiwo przy sobie i wiecej mi nie potrzeba. Mam takie na paracordzie i jestem happy militaria.pl/tm/bransoletka_paracord_z_krzesiwem_-_czarna_p44651.xml

yyy a gdzie tam to całe krzesiwo? Rozumiem, ze cały bajer tej bransoletki polega na tym , że jak ja rozplączemy to mamy linkę ??

Novy pisze:Nic sie nie stanie. juz sobie sprawdziłem, można to normalnie prac wiec nic tylko korzystac z przecen w militariach i kupować koszulki ;)

Ok, przeknałeś mnie :lol: A wiadomo kiedy jakies zimowe promocje się pojawią?

Novy pisze:Pierwszy raz spotykam sie z ta firma. Co to za producent? Masz jakieś rzeczy od nich?

Miec nie mam, natomiast mój kumpel właśnie taki plecak posiada i nie dosyć, że zwraca uwagę wzorem to jeszcze wytrzymałościowo podbno baardzo spoko się zachowuje :D
kipper

Postautor: grecia » 13 paź 2017, 19:12

kipper pisze:yyy a gdzie tam to całe krzesiwo? Rozumiem, ze cały bajer tej bransoletki polega na tym , że jak ja rozplączemy to mamy linkę ??

warto można też obejrzeć filmik pod opisem

kipper pisze:Ok, przeknałeś mnie :lol: A wiadomo kiedy jakies zimowe promocje się pojawią?

pewnie jakoś po zimie, wtedy wszystkie promocje zimowe się zaczynaja i wyprzedaże

kipper pisze:Miec nie mam, natomiast mój kumpel właśnie taki plecak posiada i nie dosyć, że zwraca uwagę wzorem to jeszcze wytrzymałościowo podbno baardzo spoko się zachowuje :D

rzeczywiście można plecak złożyć w torbę?
grecia

Postautor: zodiak » 16 paź 2017, 6:19

grecia pisze:
kipper pisze:yyy a gdzie tam to całe krzesiwo? Rozumiem, ze cały bajer tej bransoletki polega na tym , że jak ja rozplączemy to mamy linkę ??

warto można też obejrzeć filmik pod opisem

warto ich wszystkie filmy na youtube oglądać. Ja subskrybuję i zawsze sprawdzam bo można się czegoś nauczyć od nich ;)
grecia pisze:
kipper pisze:Ok, przeknałeś mnie :lol: A wiadomo kiedy jakies zimowe promocje się pojawią?

pewnie jakoś po zimie, wtedy wszystkie promocje zimowe się zaczynaja i wyprzedaże

przed sezonem to lepiej polować na pojedyncze okazje przez newsletter
grecia pisze:
kipper pisze:Miec nie mam, natomiast mój kumpel właśnie taki plecak posiada i nie dosyć, że zwraca uwagę wzorem to jeszcze wytrzymałościowo podbno baardzo spoko się zachowuje :D

rzeczywiście można plecak złożyć w torbę?

skoro producent tak mówi to tak musi być ;)
zodiak

Postautor: AgataTomczuk » 31 maja 2018, 20:17

Jak się wybieracie na jakis wbiwak czy coś to pomyślcie też o zaoptrzeniu z górnej pólki ;) jak np mata czy materace możecie się zaopatrzyć w sklepie Laplander.pl ;) Towar z górnej półki
AgataTomczuk

Poprzednia