Gdzie jechać gdy leje i jest brzydko?

Gdzie pojechać na wczasy w Polsce.

Re: Gdzie jechać gdy leje i jest brzydko?

Postautor: Lelcia » 21 lut 2018, 10:19

Tak nam się klimat zmienia, że teraz to nawet w lato nie ma gwarancji ładnej pogody, Bezpiecznie będzie jechać gdzieś gdzie maja basen lub kompleks Spa , albo gdzie w okolicy są jakieś atrakcje , oczywiście w budynkach ;)
Nie znając ani kierunku, ani celu podróży, nie dostaniesz biletu. - Les Brown
Awatar użytkownika
Lelcia

Postautor: edsawen » 21 lut 2018, 12:12

Ja w brzydką pogodę preferuję wypad na miasto. Kino, sklepy, jedzenie w dobrym lokalu, dla mnie to najlepsze.
Moja matka była ostrygą i kiedy coś jej się nie podobało, zatrzaskiwała się, a gdyby ktoś chciał podważyć krawędź, ucięłaby palec i powiedziała, że to niechcący.
Awatar użytkownika
edsawen

Postautor: sarita » 03 mar 2018, 18:22

Ja się tam deszczu czy śniegu nie boję, bo jak wyjeżdżam na urlop to nie po to, żeby siedzieć w pokoju. Krynica Zdrój to klimatyczne miasteczko, żeby wyskoczyć na kilka dni, ładny ryneczek i ciągle się coś dzieje, a to jakieś zawody, a to koncerty. Jak byliśmy w apartamencie w Halna Residence to własnie na koncert Piaska trafiliśmy, a potem relaks przy kominku przy grzańcu.
sarita

Postautor: Oreiro » 22 mar 2018, 7:06

Gdy pada spotykam się z przyjaciółmi. Albo ja do kogoś wpadam albo ktoś do mnie i deszcz nam nie przeszkadza :) Często też wybieram się do kina albo do kawiarni, wtedy nawet bywa klimatycznie gdy pada. W sumie nie mam też ciśnienia na wychodzenie z domu, gdy jest brzydka pogoda, po prostu odpoczywam :)
Teoria ma nadzieję; praktyka nie ma nawet złudzeń.
Awatar użytkownika
Oreiro

Postautor: Gość » 24 kwie 2018, 10:37

Pewnie za tą kase co wydasz na wakacje w Polsce , wyhaczyłabyś fajnego lasta pod palmy i byś miała gwarancję pogody :)
Gość

Postautor: werczi » 12 maja 2018, 19:30

Po kilku latach niepogody nad Bałtykiem zaczęliśmy latać enterem z itaką do Turcji i uważam, że to dużo lepsza opcja na wczasy. Kiedy nie pojadę wracam opalona, mam ciepłą wodę w basenie i wszystko all inclusiv
werczi

Postautor: Hotel Klimek****SPA » 24 maja 2018, 10:37

Aby nie obawiać się złej pogody i braku pomysłów na spędzanie czasu warto wybrać hotel, który proponuje swoim Gościom rozrywki bez względu na pogodę. Zapraszamy do Hotelu Klimek****SPA, gdzie wszyscy nasi Goście na pewno nie będą narzekać na nudę, nawet w przypadku brzydkiej pogody i deszczu. W naszej ofercie znajduje się Aquapark, SPA, solna kraina. Nasi Goście wieczorami mogą zrelaksować się w hotelowym pubie, zagrać w kręgle czy bilard. Przewidzieliśmy także atrakcje dla naszych najmłodszych Gości. Z pewnością nikt nie będzie narzekał na nudę. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wakacyjną. Serdecznie pozdrawiamy, zespół Hotelu Klimek****SPA.
www.hotelklimek.pl
Hotel Klimek****SPA

Poprzednia