zimowa podróż poślubna

Gdzie pojechać na wczasy w Polsce.

Re: zimowa podróż poślubna

Postautor: Melicia324 » 07 gru 2017, 10:44

A może tak wyjazd na narty do Włoch? Na narty-wlochy.pl mają duży wybór apartamentó, hoteli ze SPA itp. Polecam, nie ma czasu na nudę :)
Melicia324

Postautor: queenie » 10 gru 2017, 13:04

Wydaje mi się, że trzeba wybrać co kto lubi, są ludzie, którzy nie znoszą zimy, ale są też tacy, którzy ją lubią. Dla tych drugich to może jakiś wypad w góry? Np do Białki Tatrzańskiej, Szklarskiej Poręby, Wisły? Do tego zarezerwować sobie fajny apartament np na Bookaparcie czy Bookingu i w drogę ;)
queenie

Postautor: vi-vi » 13 sty 2018, 22:03

queenie pisze:Wydaje mi się, że trzeba wybrać co kto lubi, są ludzie, którzy nie znoszą zimy, ale są też tacy, którzy ją lubią. Dla tych drugich to może jakiś wypad w góry? Np do Białki Tatrzańskiej, Szklarskiej Poręby, Wisły? Do tego zarezerwować sobie fajny apartament np na Bookaparcie czy Bookingu i w drogę ;)

Dokładnie. Najlepiej kierować się tym, co się najbardziej lubi:)
vi-vi

Postautor: anika » 16 sty 2018, 16:58

Jak zimowy urlop to w góry pojedźcie. Mam sprawdzone apartamenty Halna Residence w Krynicy Zdroju. Z kominkiem, blisko do centrum miasta i na stok jakbyście chcieli poszaleć na nartach. W Krynicy ciągle coś się dzieje, a to koncerty, a to kabarety, więc nie będziecie się nudzić.
anika

Postautor: rovena » 07 lut 2018, 19:43

queenie pisze:Wydaje mi się, że trzeba wybrać co kto lubi, są ludzie, którzy nie znoszą zimy, ale są też tacy, którzy ją lubią. Dla tych drugich to może jakiś wypad w góry? Np do Białki Tatrzańskiej, Szklarskiej Poręby, Wisły? Do tego zarezerwować sobie fajny apartament np na Bookaparcie czy Bookingu i w drogę ;)

Powiem szczerze, że całkiem podobają mi się takie opcje. A jak ktoś nie lubi zimna to może zawsze wybrać np Hiszpanię czy np Włochy, tam trochę cieplej :)
rovena

Postautor: xruby » 29 kwie 2018, 12:42

rovena pisze:

Powiem szczerze, że całkiem podobają mi się takie opcje. A jak ktoś nie lubi zimna to może zawsze wybrać np Hiszpanię czy np Włochy, tam trochę cieplej :)

Hiszpania wydaje się być naprawdę fajną opcją na podróż poślubną.
xruby

Postautor: elspeth » 30 kwie 2018, 6:57

[quote="xruby"][quote="queenie"]Wydaje mi się, że trzeba wybrać co kto lubi, są ludzie, którzy nie znoszą zimy, ale są też tacy, którzy ją lubią. Dla tych drugich to może jakiś wypad w góry? Np do Białki Tatrzańskiej, Szklarskiej Poręby, Wisły? Do tego zarezerwować sobie fajny apartament np na Bookaparcie czy Bookingu i w drogę ;)[/quote]

Powiem szczerze, że całkiem podobają mi się takie opcje. A jak ktoś nie lubi zimna to może zawsze wybrać np Hiszpanię czy np Włochy, tam trochę cieplej :)[/quote]
Ja byłam w Hiszpanii w podróży poślubnej i bardzo miło to wspominam, naprawdę cudowny kierunek.
elspeth

Poprzednia