Gdzie impreza integracyjna?

Gdzie pojechać na wczasy w Polsce.

Re: Gdzie impreza integracyjna?

Postautor: simonee » 20 cze 2018, 9:58

bardzo fajną opcją są imprezy na miejskich plażach - miejsce do leżenia, pływania ( ale w wyznaczonych strefach), muzyka, bistro no i ten specyficzny klimat :)
simonee

Postautor: Hotel Klimek****SPA » 02 lip 2018, 10:10

Wyjazd integracyjny warto zorganizować w miejscu, w którym obfitują atrakcje, które przypadną do gustu różnym typom ludzi. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Do dyspozycji naszych Gości oddajemy Aquapark, strefę SPA, organizujemy również letnie atrakcje jak ognisko w góralskim stylu. Umożliwiamy wypożyczenie rowerów, organizację wycieczek rowerowych czy pomoc w zorganizowaniu spływu pontonowego doliną Popradu. Serdecznie pozdrawiamy, zespół Hotelu Klimek****SPA.
www.hotelklimek.pl
Hotel Klimek****SPA

Postautor: Marek41 » 28 lip 2018, 6:25

Pojechaliśmy na integrację do Halna Residence w Krynicy Zdrój i nocowaliśmy w kilkuosobowych apartamentach. Trochę pozwiedzaliśmy, trochę podrinkowaliśmy i byliśmy w escape roomie. Niby dwudniowy wypad ale bardzo intensywny, mnie się podobało
Marek41

Postautor: Agatha33 » 27 sie 2018, 10:43

My właśnie mieliśmy z firmy impreze integracyjna na spływie kajakowym i uważam ,ze ten pomysł był trafiony w 10-tke ';) należy tylko jeszcze pamietac o dobrym zaopatrzeniu jak chociażby dobry plecak . Od siebie polecam plecak od Fish Dry Pack. Plecak ma zgrzewane szwy i jest wodoszczelny.
Agatha33

Postautor: piwjarka » 28 sie 2018, 8:26

Ja mogę polecić bardzo fajne miejsce na taką imprezę integracyjną, a mam tutaj na myśli obiekt Rafael na śląsku, który się specjalizuje w organizowaniu wszelkiego rodzaju imprez, no i co ważne dysponuje także miejscami noclegowymi.
piwjarka

Poprzednia