Gdzie impreza integracyjna?

Gdzie pojechać na wczasy w Polsce.

Re: Gdzie impreza integracyjna?

Postautor: Alina01 » 23 sie 2016, 16:40

W woj. dolnośląskim na terenie Parku Krajobrazowego Dolina Baryczy jest Kwatera Niezgoda. Piękne wnętrze, super jedzenie, blisko jest rzeka, można udać się na spływ kajakowy, można wypożyczyć rowery :) Fajne miejsce na taką imprezę
Alina01

Postautor: ginni9 » 01 wrz 2016, 22:34

A skad jestes? Bo jak z łodzi to na impreze integracyjna najlepsze będzie Venge na tomaszowskiej. Mają tam bardzo fajne sale i pyszne jedzenie :)
ginni9

Postautor: fiffi9 » 01 wrz 2016, 22:58

Nasza impreza integracyjna była wyjazdowa. A mieliśmy ją w ośrodku jałowce. Zabawa była naprawdę świetna, miejsce do tego idealne :)
fiffi9

Postautor: kośka » 15 wrz 2016, 7:11

w jakiejś fajnej restauracji jak najbardziej się sprawdzi moim zdaniem, zobaczcie sobie http://www.pasjaradom.pl/, mają genialnego szefa kuchni więc jedzenie na pewno zrobi duże wrażenie, miejsce pod tańce i zabawy pod dostatkiem, a jak chce się zrobić bardziej elegancki klimat to można to ogarnąć u nich razem z degustacją win robioną przez profesjonalnych sommelierów więc myślę że to fajne urozmaicenie takiej imprezy
kośka

Postautor: felka » 22 wrz 2016, 0:36

My zorganizowaliśmy sobie impreze integracyjna w ośrodku jałowce koło dębicy. Była super zabawa :D W ogóle to miejsce ma fajny klimat, taki biwakowy :)
felka

Postautor: Kamka7 » 04 paź 2016, 10:13

Moja firma miała ostatnio była w Dworku w Wymysłowie http://www.dworekwymyslow.pl/. Piękne miejsce, fajne wnętrze, jedzenie było niesamowite, przepyszna staropolska kuchnia :)
Kamka7

Postautor: AnitaZdeb » 04 paź 2016, 13:45

Hotel Aurora to świetne miejsce :) może nie na jakąś głośną imprezę ale moja firma często organizuje tam szkolenia, spotkania. Wszystko jest tam na najwyższym poziomie, genialna organizacja, jedzenie i atrakcje
AnitaZdeb

Postautor: Dinren » 06 paź 2016, 9:17

nasza ostatnia impreza odbyła się na strzelnicy magnum było świetnie polecam
Dinren

Postautor: leoo » 27 paź 2016, 7:44

My jak już organizujemy integrację w firmie, to przeważnie jest to obiad w jakiejś fajnej restauracji :) Ostatnio np. byliśmy w Salto na wilczej. Bardzo miła atmosfera i ta kuchnia południowoamerykańska - coś świetnego!
leoo

Postautor: Novy » 23 lis 2016, 19:48

Dinren pisze:nasza ostatnia impreza odbyła się na strzelnicy magnum było świetnie polecam

Bardzo dobry pomysł na taką imprezę. Oderwanie od codzienności i coś nietuzinkowego. Ja bardzo lubię strzelnicę i przymierzam się do zakupu jakiejś wiatrówki właśnie
leoo pisze:My jak już organizujemy integrację w firmie, to przeważnie jest to obiad w jakiejś fajnej restauracji Ostatnio np. byliśmy w Salto na wilczej. Bardzo miła atmosfera i ta kuchnia południowoamerykańska - coś świetnego!

Nasz szef ostatnio zabrał całe biuro na paintball na pole pod miastem i do tego grill. Super była zabawa! Każdy był zadowolony. Od tego czasu już kilkukrotnie byłem na takim polu i chyba sobie sprzęt zacznę kompletować :D
Novy

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jak spędzić urlop w Polsce