Strona 1 z 13

Gdzie impreza integracyjna?

Post: 21 sty 2015, 8:46
autor: gadziel
Grupa liczy w sumie 12 osób. Gdzie się wybrać, aby faktycznie miało to sens?
Chodzi o taką weekendową zabawę. Bez szkolenia, bez konferencji. Macie jakieś pomysły?

Re: Gdzie impreza integracyjna?

Post: 22 sty 2015, 8:47
autor: markiszon
Odsyłam tutaj - http://www.zielonapolana.com.pl/oferta_dla_firm.php Tutaj jest dosyć tanio, a jednocześnie pakiet jest bardzo bogaty. Największy plus to cena do jakości. Na miejscu basen, kort, masa atrakcji - piękna sprawa. Ale to musicie zobaczyć na żywo, aby rzetelnie to ocenić.

Re: Gdzie impreza integracyjna?

Post: 23 sty 2015, 8:51
autor: gardziel
A jak warunki do zabawy i imprezowania? Bo wiadomo, że z pogodą można różnie trafić - czy jest jakaś sala, bar, w którym można zrobić imprezę dla całej ekipy? Właśnie na czymś takim nam zależy. Jak myślicie?

Re: Gdzie impreza integracyjna?

Post: 21 mar 2015, 11:37
autor: brida
Jest duża sala pod imprezy - oni tam normalnie organizują imprezy sylwestrowe, co jakiś czas są organizowane jakieś spotkania. Poczytaj na stronie - tam masz zdjęcia wszystkiego. Ogólnie standard na miejscu jest bardzo wysoki, wszystko elegancko dotrzymane, dopilnowane, ale to musicie zobaczyć na miejscu. Zadbali o to, żeby goście na miejscu nie musieli się nudzić.

Re: Gdzie impreza integracyjna?

Post: 12 maja 2015, 13:21
autor: WWW
Dobrze jest znaleźć ośrodek, który organizuje wyjazd takiej grupy :) Byliśmy kilka lat temu około 20 km od morza - był paint ball, impreza, wesołe miasteczko. Ogólnie bawiliśmy się jak małe dzieci :)

Re: Gdzie impreza integracyjna?

Post: 08 cze 2015, 10:50
autor: glidan
Kwestia budżetu i oczekiwań, ale generalnie można teraz super miejsca dobrać w niskim budżet, zobaczcie to - http://www.zielonapolana.com.pl/oferta_dla_firm.php
W tej cenie mają basen, własną plażę, kort, saunę, boiska, ogólnie - całą masę atrakcji, więc chyba to robi różnicę, prawda?

Re: Gdzie impreza integracyjna?

Post: 09 cze 2015, 13:00
autor: Lolek12
Jesli szukasz fajnej sali na impreze integracyjna gorąco polecam hotel http://campoverde.pl w Łodzi. Hotel bardzo ładny, wysoki standard.

Re: Gdzie impreza integracyjna?

Post: 16 cze 2015, 14:07
autor: Sylwia
Fajną ofertę w małopolsce znaleźć można w Inwałdzie w hotelu Łysoń - www.parkhotellyson.pl/57-konferencje . Jeżeli grupa liczyłaby więcej niż 20 osób jest specjalny pakiet pobytowy w niższych cenach - warto sprawdzić ofertę, bo hotel, okolica i zaplecze konferencyjne są na bardzo wysokim poziomie :)

Re: Gdzie impreza integracyjna?

Post: 26 cze 2015, 23:20
autor: Liafin
Świetnym pomysłem jest spływ pontonami;) My byliśmy na czymś takim, organizowała firma Ski-Raft, płynęliśmy przełomem Bardzkim;) po drodze była zorganizowana przygoda, szukaliśmy skarbów;)

Re: Gdzie impreza integracyjna?

Post: 29 cze 2015, 8:15
autor: wzorpracownika
U nas ostatnio integracyjną robiła firma Endorfins - dobrzy są, bawiłam się jak na żadnej wcześniej