Gdzie wyjechać na ferie zimowe?

Gdzie pojechać na wczasy w Polsce.

Re: Gdzie wyjechać na ferie zimowe?

Postautor: karorola » 10 gru 2017, 19:28

My na urlop jedziemy do Beskidu Sądeckiego, do Rytra. Dwa razy już byliśmy tam i jesteśmy bardzo zadowoleni. Cudowne okolica, nie ma takiego tłoku jak w tych właśnie najbardziej popularnych miejscowościach. Hotel mieliśmy blisko stoku - perlapoludnia.pl . Można spokojnie było w ciągu dnia zrobić sobie przerwę i po południu znów pojeździ, a wieczorkiem skoczyć do SPA hotelowego na mały relaks. Wracając do domu bardzo mi żal było, że to koniec urlopu ;)
Awatar użytkownika
karorola

Postautor: pomadare » 11 gru 2017, 8:01

Patrzcie tutaj - zielonapolana.com.pl/pobyty_rodzinne.php
Macie tam w zasadzie wszystko, co może przyjść wam na myśl, a ogólnie - klimaty góralskie są dla dzieci wyjątkowe.
Zresztą - do lat 4 bez opłat. Na miejscu klub dla dzieci, mini kino, kulig, ognisko, góralskie chaty, góry...
I to naprawdę dla takich dzieci jest wyjątkowa przygoda!
pomadare

Postautor: poleczka » 11 gru 2017, 19:27

My w tym roku ruszamy do Krynicy Zdrój. Zarezerwowaliśmy miejsce w Halna Residence i jedziemy głównie z myślą o nartach. Stoki są przystosowane dla dzieci, z resztą w samym mieście ciągle się coś dzieje. Akurat w ferie mają być koncerty różnych polskich gwiazd, np. Zakopower.
poleczka

Postautor: Angelika » 29 gru 2017, 13:14

Najlepiej wybierać się w góry ;) Ja co roku wybieram się z dziećmi w Bieszczady a dokładniej do pensjonatu Domu Gościnego Borsuczyna . Wspaniałe miejsce , przytulne pokoje z łazienkami . Bardzo czyto przede wszytskim . dostęp również do aneksu kuchennego .
Angelika

Postautor: vi-vi » 13 sty 2018, 21:30

queenie pisze:
lexia pisze:
Elena pisze:My jedziemy na ferie do Białki Tatrzańskiej z dziećmi :) Mamy już apartament zarezerwowany na bookaparcie i to całkiem blisko wyciągu, będziemy szaleć na stokach :)

Jak dla mnie Białka Tatrzańska to bardzo fajna propozycja. Murzasichle też byłoby dobre.

Zgadzam się, fajne miejscówki ale też dość popularne. Z tych mniej popularnych to polecałabym Wierchomlę albo wyskoczyć do Czech, np do Bublavy?

Ja polecam Bublavę. W zeszłym roku byłam, w tym roku też jedziemy.
vi-vi

Poprzednia