ferie zimowe z dziećmi nad morzem

Gdzie pojechać na wczasy w Polsce.

ferie zimowe z dziećmi nad morzem

Postautor: cozmo » 10 sty 2017, 19:44

Witam wszystkich:)
Chciałam zapytać co myślicie o wspólnym wyjeżdzie rodziców z dziećmi na ferie zimowe i czy warto pojechać na ferie zimowe nad morze a nie np. w góry. Powiem o co chodzi - nakręciłam się na ośrodek nad morzem, bo chciałam am pojechać na sylwestra. Niestety się to nie udało. Ale wyczaiłam, że mają świetną ofertę na ferie z dziećmi nad morzem w Primavera w Jastrzębiej Górze (link do wklejenia w Google primaveraspa.pl/cennik-pakiety/zimowe-ferie-nad-morzem )i teraz rozkminiam czy wypada pojechać:D Zapowiada się to nawet lepiej niż sylwester, bo jet dużo fajnych atrakcji i ruchowych i umysłowych zabaw, gier itd. Jak myślicie, takie ferie zimowe nad morzem to fajna sprawa?
cozmo

Re: ferie zimowe z dziećmi nad morzem

Postautor: mesta » 31 paź 2017, 10:09

Nad morzem fajną opcję na wyjazd z dziecmi nasz w Milenie, hotel i spa unitral, dostosowani są do przyjazdów całych rodzin, nam się u nich podobało, wiec moze sobie sprawdź następnym razem co mają ;)
mesta

Postautor: Noway » 01 gru 2017, 8:52

My jednak z dzieciakami jesteśmy zwolennikami gór, więc w kolejne ferie wybierzemy się pewnie do Karpacza do pensjonatu Daglezja. Góry w zimie to świetne rozwiązanie, szczególnie jeśli ktoś lubi sporty zimowe tak jak my. Można tam też odpocząć, a Karpacz to szczególnie miła okolica.
Awatar użytkownika
Noway

Postautor: queenie » 10 gru 2017, 13:10

Jasne, czemu nie. Jeśli ktoś lubi morze to będzie to dobry wybór i tym najlepiej się kierować. Ja jednak wolę góry, w tym roku wybieramy się do Czech. Jeszcze wahamy się czy Bublava czy Liberec, ale pewnie jeszcze przed świętami zarezerwujemy jakąś kwaterę na Bookaparcie.
queenie

Postautor: Look » 18 gru 2017, 11:01

W Polsce podczas ferii jak najbardziej można wypocząć, jednak o tej porze roku nie każdemu tak opcja odpowiada ze względu na dość niskie temperatury - szczególnie gdy chodzi o morze. Według mnie jeśli ktoś naprawdę chce wypocząć i jednocześnie marzy mu się dużo przyjemniejsza pod względem temperatury pogoda, to jak dla mnie dobrym rozwiązaniem jest wybranie się choćby do Hiszpanii, czy do Włoch. Sam mam w planach razem z dziećmi wybrać się do Barcelony i mamy już kupione bilety na pociąg (korzystałem z pomocy firmy EuroPodróże). Musimy jeszcze ogarnąć nocleg w jakimś interesującym miejscu. Może ktoś był w Hiszpanii i coś poradzi? ;)
Trening czyni mistrza!
Awatar użytkownika
Look

Postautor: Darias » 20 gru 2017, 18:45

Fajne miejsce, które bardzo nam się spodobało to pensjonat Cyman cyman.pl w Rowach. Piękna okolica, pensjonat jest 150 m od morza. No i mają cukiernię i lodziarnio-kawiarnię, takie ciastka jakie tam jadłam to po nocach mi się śnią, tak za nimi tęsknię ;):D
Darias

Postautor: vi-vi » 13 sty 2018, 21:32

queenie pisze:Jasne, czemu nie. Jeśli ktoś lubi morze to będzie to dobry wybór i tym najlepiej się kierować. Ja jednak wolę góry, w tym roku wybieramy się do Czech. Jeszcze wahamy się czy Bublava czy Liberec, ale pewnie jeszcze przed świętami zarezerwujemy jakąś kwaterę na Bookaparcie.

Liberec też brzmi fajnie. A jeśli koniecznie morze to ja polecam Władysławowo.
vi-vi

Postautor: rovena » 07 lut 2018, 19:54

queenie pisze:Jasne, czemu nie. Jeśli ktoś lubi morze to będzie to dobry wybór i tym najlepiej się kierować. Ja jednak wolę góry, w tym roku wybieramy się do Czech. Jeszcze wahamy się czy Bublava czy Liberec, ale pewnie jeszcze przed świętami zarezerwujemy jakąś kwaterę na Bookaparcie.

Ja bardzo polecam Bublavę od siebie. :)
rovena

Postautor: minka32 » 06 lis 2018, 7:59

Dzieci zimą nad morzem? Jakoś nie widzę żeby to wypaliło. Latem jak najbardziej, ale zimą szukaj raczej miejsc oferujących zimowe atrakcje. Tak, żeby dzieci się nie nudziły. Rzuć na przykład okiem na stację narciarską Szwajcaria Bałtowska. Tam nie ma opcji żeby się nudzić. Jest szkółka narciarska, wypożyczalnia sprzętu. Trasy są dostosowane do potrzeb początkujących (ale takie zaawansowane też znajdziesz). Na miejscu masz gastronomię, noclegi. Z dodatkowych atrakcji mogę wymienić m.in. kuligi, Jurapark, wioskę św. Mikołaja. A jest tego dużo więcej. Także ja bym celowała w takie miejsce.
minka32

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jak spędzić urlop w Polsce