Wakacje 2017

Gdzie pojechać na wczasy w Polsce.

Re: Wakacje 2017

Postautor: Romek80 » 20 gru 2017, 12:21

Nie mam niestety budżetu, żeby wybrać się gdzieś poza Polskę. Na przyszły rok planuję więc pojechać z rodziną na Kaszuby, które są przepiękne. Myślałem o jakimś ustronnym miejscu. Znajomi byli z dzieciakami w Pomysku u agropomysk.pl i polecają – ładna okolica, jeziora, lasy. Jak na nasz budżet, to wydaje się super opcja.
Romek80

Postautor: vi-vi » 13 sty 2018, 21:52

mersi pisze:Ja jak co roku sama planowałam sobie wakacje. Dość regularnie śledzę f4f i szukam jakichś fajnych promocji, zwłaszcza lotniczych. W tym roku udało mi się kupić loty do Portugalii w niezłej cenie. Zaraz potem znalazłam i zarezerwowałam fajną kwaterę na Bookaparcie i potem zajęłam się całą resztą. A wakacje były naprawdę świetne, miło je wspominam.

Ja w sumie robię podobnie, bardzo rzadko korzystam z biur podróży. Wolę w sumie sama organizować wszelkie wyjazdy.
vi-vi

Postautor: rovena » 07 lut 2018, 19:52

vi-vi pisze:
mersi pisze:Ja jak co roku sama planowałam sobie wakacje. Dość regularnie śledzę f4f i szukam jakichś fajnych promocji, zwłaszcza lotniczych. W tym roku udało mi się kupić loty do Portugalii w niezłej cenie. Zaraz potem znalazłam i zarezerwowałam fajną kwaterę na Bookaparcie i potem zajęłam się całą resztą. A wakacje były naprawdę świetne, miło je wspominam.

Ja w sumie robię podobnie, bardzo rzadko korzystam z biur podróży. Wolę w sumie sama organizować wszelkie wyjazdy.

Też całkiem lubię organizować wyjazdy samodzielnie. :mrgreen:
rovena

Postautor: karmelka » 06 mar 2018, 19:11

My lubimy ciszę i spokój, więc jeździmy do domków Nadmorska Chata w Unieściu około 2 km od Mielna. Pełne wyposażenie, ogrzewanie w domkach, no i psiaki mile widziane, a my wszędzie nasze yorczki ze sobą zabieramy. Oby pogoda w maju nam tylko dopisała ;)
karmelka

Postautor: trane33 » 06 mar 2018, 20:10

U mnie cel tych wakacji to Mazury. Warto korzystać z walorów naszego kraju.
Niezgodność krytyków miedzy sobą dowodzi zgodności artysty z sobą.
Awatar użytkownika
trane33

Postautor: xruby » 29 kwie 2018, 12:03

Lubię te strony, są bardzo przydatne przy samodzielnym planowaniu wakacji czy innych wyjazdów.
xruby

Postautor: ygritte » 30 kwie 2018, 7:06

W zeszłe wakacje byłam nad polskim morzem, tym razem zmieniłam kierunek na góry i wybieram się do Kościeliska, niedawno zarezerwowałam sobie tam apartament na Bookaparcie.
ygritte

Postautor: leanna » 07 maja 2018, 12:31

ygritte pisze:W zeszłe wakacje byłam nad polskim morzem, tym razem zmieniłam kierunek na góry i wybieram się do Kościeliska, niedawno zarezerwowałam sobie tam apartament na Bookaparcie.

Ja też całkiem lubię Podhale, ale pod warunkiem, że jeżdżę tam koło września/października :)
leanna

Postautor: Astronom » 18 maja 2018, 7:09

Ja tam co roku siedzę w Polsce tylko w innym rejonie. Zawsze szukam sobie gdzieś na stronach ciekawostek i nie ma problemu z atrakcjami. Nad wodę też lubię jeździć. Zawsze jak gdzieś jestem to sprawdzam na przykład na WhereToWake czy są blisko jakieś fajne spoty. Jest mnóstwo takich serwisów, tylko trochę poszukać.
Astronom

Postautor: mariqqe » 06 lip 2018, 18:25

[quote="leanna"][quote="ygritte"]W zeszłe wakacje byłam nad polskim morzem, tym razem zmieniłam kierunek na góry i wybieram się do Kościeliska, niedawno zarezerwowałam sobie tam apartament na Bookaparcie.[/quote]
Ja też całkiem lubię Podhale, ale pod warunkiem, że jeżdżę tam koło września/października :)[/quote]
Ja lubię i morze i góry. A kwater też szukam często na Bookaparcie.
mariqqe

PoprzedniaNastępna