Wakacje 2017

Gdzie pojechać na wczasy w Polsce.

Re: Wakacje 2017

Postautor: ulciak » 03 sie 2018, 11:58

[quote="mersi"]Ja jak co roku sama planowałam sobie wakacje. Dość regularnie śledzę f4f i szukam jakichś fajnych promocji, zwłaszcza lotniczych. W tym roku udało mi się kupić loty do Portugalii w niezłej cenie. Zaraz potem znalazłam i zarezerwowałam fajną kwaterę na Bookaparcie i potem zajęłam się całą resztą. A wakacje były naprawdę świetne, miło je wspominam.[/quote]
Na pewno bardzo przydatne strony, a samo organizowanie wyjazdów na własną rękę jest niezłe.
ulciak

Postautor: amalia » 06 sie 2018, 5:30

[quote="mersi"]Ja jak co roku sama planowałam sobie wakacje. Dość regularnie śledzę f4f i szukam jakichś fajnych promocji, zwłaszcza lotniczych. W tym roku udało mi się kupić loty do Portugalii w niezłej cenie. Zaraz potem znalazłam i zarezerwowałam fajną kwaterę na Bookaparcie i potem zajęłam się całą resztą. A wakacje były naprawdę świetne, miło je wspominam.[/quote]
Organizuję sobie wyjazdy podobnie. A wakacje mam zaplanowane w Hiszpanii.
amalia

Postautor: sarrah » 05 wrz 2018, 10:11

Ja proponuję także Hiszpanię.
sarrah

Postautor: eleannor » 07 wrz 2018, 11:05

sarrah pisze:
mersi pisze:Ja jak co roku sama planowałam sobie wakacje. Dość regularnie śledzę f4f i szukam jakichś fajnych promocji, zwłaszcza lotniczych. W tym roku udało mi się kupić loty do Portugalii w niezłej cenie. Zaraz potem znalazłam i zarezerwowałam fajną kwaterę na Bookaparcie i potem zajęłam się całą resztą. A wakacje były naprawdę świetne, miło je wspominam.

Ja proponuję także Hiszpanię.

Hiszpania to przepiękny kraj. Ja też bardzo go lubię. Proponowałabym Torrevieję.
eleannor

Postautor: Gattardi6c » 13 wrz 2018, 12:02

Dzień dobry. Udaję się za jakiś czas na nieznacznie późne wakacje z całą rodziną. Lecz rozumie się samo przez się, najistotniejsze jest bezpieczeństwo. Zastanawiam się obecnie, czy takie wskazówki jak na polisaturystyczna.pl/poradniki/urlop-na-ibizie-te-5-rzeczy-musisz-wiedziec Ibiza atrakcje turystyczne (polisaturystyczna.pl) będą poprawnym wariantem.
Nie ma innej drogi, by odnaleźć siebie, jak ta, żeby choć raz całkiem się od siebie uwolnić – Eduard Spranger
Awatar użytkownika
Gattardi6c

Poprzednia