Wypoczynek w polskich górach

Gdzie pojechać na wczasy w Polsce.

Re: Wypoczynek w polskich górach

Postautor: murawskian » 11 mar 2019, 14:20

Około pół godziny drogi od Zakopanego, w samym sercu Tatr, położona jest słowacka miejscowość Poprad, jeśli szukacie spokojnego, mniej popularnego kurortu górskiego, polecam to miejsce :) mieści się tam przy okazji park wodny AquaCity, więc jeśli planujecie wyjazd z dziećmi, możecie być pewni, że tam dzieci nie będą się nudzić :D
Awatar użytkownika
murawskian

Postautor: Mikołaj » 24 mar 2019, 18:24

Heh. Ze Szczawnicy są spływy flisackie w stronę Słowacji. Jeśli ktoś lubi tak spędzać czas, to proponuję Szczawnicę właśnie, a w niej uroczy pensjonat Lala.
Mikołaj

Postautor: Krystyna » 26 mar 2019, 19:52

Szczawnica, a w niej Dom Wczasowy Lala. Bardzo ładne noclegi i smaczna kuchnia.
Krystyna

Postautor: Tomasz » 26 mar 2019, 19:53

Toporów w Białce Tatrzańskiej. Przepiękne miejsco do wypoczynku.
Tomasz

Postautor: Hotel Klimek****SPA » 05 kwie 2019, 9:54

Wszystkich osób szukających miejsca na wypoczynek w górach zapraszamy do naszego Hotelu Klimek****SPA. Posiadamy komfortowe pokoje, a naszym Gościom oferujemy nielimitowany dostęp do Aquaparku, bogatą ofertę SPA oraz przepyszne, urozmaicone posiłki. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi pakietami wakacyjnymi.
Serdecznie pozdrawiamy, zespół Hotelu Klimek****SPA.
www.hotelklimek.pl
Hotel Klimek****SPA

Postautor: mertem » 09 kwie 2019, 12:56

Ja ostatnio przebywając na konferencji w Beskidach Sądeckich odwiedziłem Miasteczko Galicyjskie Jest to na pewno niezapomniane miejsce, z pysznym jedzeniem, klimatem. Na pewno powrócę osobiście na weekend.
mertem

Postautor: wiselka » 10 kwie 2019, 19:51

Do Wisły może? Ceny apartamentów na sunandsnow.pl kuszą, opinie bardzo dobre... Co myślicie?
wiselka

Postautor: Hotel Klimek****SPA » 03 cze 2019, 11:33

Na wyjazd wakacyjny warto wybrać miejsce, w którym faktycznie będzie można odpocząć i nacieszyć się pięknym górskim krajobrazem. Wszystkie osoby spragnione wypoczynku z dala od zgiełku miasta zapraszamy do Hotelu Klimek****SPA na Rodzinny wypoczynek w górach. Wakacyjny czas w naszym Hotelu zaplanowaliśmy w taki sposób, by każdy znalazł coś dla siebie i mógł spędzać czas w swój ulubiony sposób. Relaks w SPA, wodne szaleństwa w Aquaparku, rowerowe i piesze wycieczki, zielony kulig, "Góralski wieczór" - to wszystko czeka na naszych Gości w te wakacje. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Pozdrawiamy, zespół Hotelu Klimek****SPA.
www.hotelklimek.pl
Hotel Klimek****SPA

Postautor: Orti » 26 cze 2019, 15:33

Góry tak, ale od jakiegoś czasu nieco mniej klasycznie, bo zafascynowałam się wspinaczką. Całą zimę i wiosnę spędziłam ćwicząc na ściance, więc teraz mogę w końcu korzystać. Sprzęt kupiłam w RatWork, podobno to jeden z lepszych sklepów tego typu. Nie mogę się już doczekać wyjazdu.
Orti

Postautor: aneshka » 18 lip 2019, 20:53

My jedziemy do Karpacza, znalazłam na sunandsnow całkiem nowy obiekt, więc jeszcze sporo miejsc było. Apartamenty świetne, więc pewnie gdyby nie fakt, że dopiero go otworzyli, to byśmy się obeszli smakiem, szukając tak na ostatnią minutę ;) Poszukajcie sobie Triventi Mountain Residence na stronie sunandsnow.pl
aneshka

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jak spędzić urlop w Polsce