Weekend majowy

Gdzie pojechać na wczasy w Polsce.

Weekend majowy

Postautor: Astronom » 04 kwie 2018, 7:19

Będzie cały tydzień wolnego na początku maja. Gdzie warto się wybrać aby chwilę odpocząć? Nad wodę? Tylko co już będzie przygotowane do sezonu?
Astronom

Re: Weekend majowy

Postautor: Gaba » 23 kwie 2018, 10:22

Witam. Ze znajomymi zarezerwowaliśmy świetny domek Słoneczna Kraina w miejscowości Wołkowyja. Bardzo spodobała nam się lokalizacja tego miejsca ponieważ jest niedaleko do Polańczyka i Jeziora Solińskiego. Znajomi nigdy nie byli w Bieszczadach wiec chcemy dość aktywnie spędzić majówkę i pokazać im najpiękniejsze miejsca. W planach mamy też odwiedzić Jeziorka Duszatyńskie, Smerek i Połoninę Wetlińską. Pozdrawiam i życzę pogodnego weekendu ;)
Gaba

Postautor: majjka » 30 kwie 2018, 7:14

Ja na weekend majowy wybieram się do Gródka nad Dunajcem. Jestem trochę zmęczona więc bardzo się cieszę, że będę mogła kilka dni odpocząć. A mam bardzo fajną kwaterę zarezerwowaną przez bookapart.
majjka

Postautor: leanna » 07 maja 2018, 12:16

majjka pisze:Ja na weekend majowy wybieram się do Gródka nad Dunajcem. Jestem trochę zmęczona więc bardzo się cieszę, że będę mogła kilka dni odpocząć. A mam bardzo fajną kwaterę zarezerwowaną przez bookapart.

Ja także postawiłam na Polskę i nie żałuję, spędziłam bardzo miły tydzień :) A w Gródku jeszcze nie byłam.
leanna

Postautor: elizees » 06 lip 2018, 19:36

[quote="majjka"]Ja na weekend majowy wybieram się do Gródka nad Dunajcem. Jestem trochę zmęczona więc bardzo się cieszę, że będę mogła kilka dni odpocząć. A mam bardzo fajną kwaterę zarezerwowaną przez bookapart.[/quote]
Też byłam w Gródku, świetna miejscowość!
elizees

Postautor: 00la » 03 sie 2018, 11:52

[quote="majjka"]Ja na weekend majowy wybieram się do Gródka nad Dunajcem. Jestem trochę zmęczona więc bardzo się cieszę, że będę mogła kilka dni odpocząć. A mam bardzo fajną kwaterę zarezerwowaną przez bookapart.[/quote]
Gródek nad Dunajcem to niezła propozycja na takie wypady ;)
00la

Postautor: daja » 06 sie 2018, 5:33

A ja w weekend majowy byłam we Wrocławiu, zarezerwowałam sobie wcześniej fajną kwaterę poprzez Bookapart i było przyjemnie, chętnie wrócę do tego miasta raz jeszcze
daja

Postautor: neveda » 05 wrz 2018, 10:10

[quote="daja"]A ja w weekend majowy byłam we Wrocławiu, zarezerwowałam sobie wcześniej fajną kwaterę poprzez Bookapart i było przyjemnie, chętnie wrócę do tego miasta raz jeszcze[/quote]
A w którym apartamencie byłaś?
neveda

Postautor: eleannor » 07 wrz 2018, 11:09

daja pisze:A ja w weekend majowy byłam we Wrocławiu, zarezerwowałam sobie wcześniej fajną kwaterę poprzez Bookapart i było przyjemnie, chętnie wrócę do tego miasta raz jeszcze

Też lubię korzystać z Bookapartu :) Ja byłam w Gródku nad Dunajcem.
eleannor