Wyprawy wakacyjne

Najlepsze zagraniczne wyprawy.

Re: Wyprawy wakacyjne

Postautor: higge » 22 lip 2017, 19:42

Ktoś we wcześniejszych wpisach wspomniał rejsy i to jest naprawdę bardzo fajna opcja do rozpatrzenia na wyjazd wakacyjny dla nas, albo na przykład dla rodziców. Stenaline ma teraz w ofercie rejsy dla seniorów: stenaline.pl/wycieczki/seniorzy - program jest przygotowany specjalnie pod starsze osoby, no i uczestnicy są w podobnym wieku i na pewno mocno się integrują podczas całego wyjazdu. Według mnie to jest bardzo ciekawa opcja
higge

Postautor: mętlik » 19 sie 2017, 12:31

Jak dla mnie najlepszą formą wakacji jest wycieczka kamperem po Polsce lub europie. ;) Wynajem kampera jest niższy niż zakwaterowanie oferowane przez niektóre biura podróży, więc jak dla mnie na plus. :) Ma się większą swobodę i żyje się bez ograniczeń! Wszystko mam przy sobie. :D
dethleffs-polska.pl/wynajem-kampera/ <--- tutaj można wynająć
mętlik

Postautor: Sara » 04 lut 2018, 14:03

Ja na wakacje lubię wybrać się do klimatycznych miejsc, gdzie można odpocząć i doładować baterię. Takim miejscem jest Hotel Salve w Głogówku. Bardzo romantyczny klimat, piękne pokoje, miła obsługa. Na nadchodzące wakacje mam zarezerwowane klika dni i już nie mogę się doczekać.
Sara

Postautor: kornelia » 04 lut 2018, 18:29

Jeździcie na wakacje razem z dziećmi? Mój syn już się buntuje, że on się nudzi z nami w hotelu, więc stwierdziliśmy z mężem, że go wyślemy na obóz karate z kochamwakacje.pl, a w tym czasie wyjedziemy ze znajomymi do Chorwacji. Będzie trenował pod okiem instruktora, pozna nowych kolegów i się nie zanudzi. I wilk syty i owca cała ;)
kornelia

Postautor: poleczka » 05 lut 2018, 13:08

Wychodzę za mąż w sierpniu i wakacje połączę z podróżą poślubną. Zawsze chciałam polecieć na Kanary i udało mi się w niezłych pieniądzach wyrwać gran canarię first minute w itace, przelot enter air. W dzień błogie lenistwo i opalanie, a wieczorem imprezki w miejscowych klubach. Nie mogę się doczekać ;)
poleczka

Postautor: rovena » 07 lut 2018, 20:17

Natalia pisze:A ja znów wolę sama organizować wakacje. Lubię szukać tanich lotów i potem szperać po Bookingu czy Bookaparcie w poszukiwaniu idealnej kwatery :) W tym roku będzie chyba Portugalia.

Też bardzo lubię sama organizować sobie wakacje, dla mnie to mega fajna opcja.
rovena

Postautor: Saviol » 27 lut 2018, 14:40

A co sądzicie o ubezpieczeniach narciarskich? Warto w nie inwestować? Tu jest napisane ile kosztuje ubezpieczenie na narty z wakacyjnapolisa.pl/kraje/narty/ile-kosztuje-ubezpieczenie-narty/ . Co co tym myślicie?
Strach tnie głębiej niż miecze.
Awatar użytkownika
Saviol

Postautor: Samciak » 01 mar 2018, 11:19

[quote="poleczka"]Wychodzę za mąż w sierpniu i wakacje połączę z podróżą poślubną. Zawsze chciałam polecieć na Kanary i udało mi się w niezłych pieniądzach wyrwać gran canarię first minute w itace, przelot enter air. W dzień błogie lenistwo i opalanie, a wieczorem imprezki w miejscowych klubach. Nie mogę się doczekać ;)[/quote]

poleczka u nas też zaplanowany odpoczynek z Itaką, tyle tylko, że ja akurat o Grecji od dawna myślałam na i w końcu wykupiliśmy wycieczkę, co prawda wypad dopiero w maju, a ja to najchętniej już bym się pakowała, ale grunt, że wyjazd zarezerwowany i pozostaje tylko go wypatrywać z utęsknieniem
Samciak

Postautor: Olek » 18 kwie 2018, 2:46

U mnie w tym roku wakacje połączone z festiwalem ultra europe :D Mega się cieszę, bo to zawsze było moje marzenie, a teraz się udało, bo organizowany jest wyjazd Ultra Party Camp, gdzie jest wszystko zapewnione. Myślę, że to świetna opcja dla młodych ludzi, którzy lubią imprezować :)
Olek

Postautor: Astronom » 27 kwie 2018, 8:45

Ja w tym roku jak co roku zresztą znów jadę na Węgry. Trzeba poodwiedzac ciotki puki jeszcze żyją, pomoczyć się w źródłach termalnych i na koniec zjeść langosa. Pewnie po drodze coś jeszcze zwiedzimy jakieś zamki albo parki. Nat Tiszą są fajne zamki, mam zamiar tam pojechać w tym roku.
Astronom

PoprzedniaNastępna