aktywny wypoczynek

Najlepsze zagraniczne wyprawy.

Re: aktywny wypoczynek

Postautor: addd » 09 paź 2018, 7:53

Dobre oceny zbiera Chomiczówka w Łebie i też zamierzam się tam wybrać w tym sezonie wakacyjnym. Może jesteś zainteresowany, żeby wspólnie wyjechać. W razie czego kontakt na priv. Tam jest naprawdę fajnie i nie trzeba dużo płacić, żeby mieć dostęp do licznych zabaw dla dzieciaków lub dorosłych. Przemyśl i odezwij się do mnie, jak coś ;)
addd

Postautor: Hotel Klimek****SPA » 22 paź 2018, 11:53

Jeśli cenią sobie Państwo aktywny wypoczynek zapraszamy do Hotelu Klimek****SPA zlokalizowanego w samym sercu Złockiego. Bardzo komfortowa lokalizacja zapewnia dostęp do wszystkich okolicznych atrakcji - wielu ścieżek turystycznych, miejsc do spacerów. W okresie zimowym w odległości 3 km od Hotelu znajduje się czynny wyciąg narciarski. W naszym Hotelu miłośnicy aktywnego wypoczynku również znajdą dla siebie moc atrakcji: Aquapark, zajęcia basenowe, kręgle, bilard. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Pozdrawiamy, zespół Hotelu Klimek****SPA.
www.hotelklimek.pl
Hotel Klimek****SPA

Postautor: marett » 11 gru 2018, 8:14

Wyjeżdżaliśmy z żonką na weekend do Budapesztu z biurem podróży Gryf. Jednak to lepiej jak ktoś zorganizuje wszystko za ciebie, ja się nie musiałem o nic martwić, nie trzeba było spędzać iluś godzin za kółkiem, ogarniać hotelu, jedzenia itd. Wszystko zrobiło za nas biuro i super nam ten weekend udało się spędzić. Polecam.
marett

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Gdzie pojechać na zagraniczne wczasy