Porównywarki ubezpieczeń

Najlepsze zagraniczne wyprawy.

Porównywarki ubezpieczeń

Postautor: ŁukaszM » 15 kwie 2019, 20:19

Czy ktoś z Was wyjeżdżając na wakacje kupuje dodatkowe ubezpieczenie?? Korzystacie z porównywarek ubezpieczeń?
ŁukaszM

Re: Porównywarki ubezpieczeń

Postautor: Danir » 17 kwie 2019, 14:04

ŁukaszM pisze:Czy ktoś z Was wyjeżdżając na wakacje kupuje dodatkowe ubezpieczenie?? Korzystacie z porównywarek ubezpieczeń?

Pewnie ze tak, nie ma co ryzykować, na wakacje jade odpocząć. Na wszelki wypadek wykupuje ubezpieczenie. Korzystam z wyszukiwarki kioskpolis. Maja w ofercie duzo ubezpieczycieli i na pewno znajdziesz cos dla siebie.
Danir

Postautor: Danir » 20 kwie 2019, 3:48

Danir pisze:
ŁukaszM pisze:Czy ktoś z Was wyjeżdżając na wakacje kupuje dodatkowe ubezpieczenie?? Korzystacie z porównywarek ubezpieczeń?

Pewnie ze tak, nie ma co ryzykować, na wakacje jade odpocząć. Na wszelki wypadek wykupuje ubezpieczenie. Korzystam z porównywarki kioskpolis. Maja w ofercie duzo ubezpieczycieli i na pewno znajdziesz cos dla siebie.
Danir

Postautor: Adam32 » 03 maja 2019, 9:30

Ja szukam na cuk.pl, oprócz taniego OC dostałem w cenie pakiet porad prawnych
Adam32

Postautor: walencia » 23 maja 2019, 19:39

również korzystam z kioskupolis. ostatnio nawet wykorzystałem kod zniżkowy Plice dzięki czemu cena ubezpieczenia została obniżona o około 10%.
walencia

Postautor: Danir » 24 maja 2019, 17:27

walencia pisze:również korzystam z kioskupolis. ostatnio nawet wykorzystałem kod zniżkowy Plice dzięki czemu cena ubezpieczenia została obniżona o około 10%.

Warto pamietać znizki zna ten kod rabatowy PLICE jest uzależniony od ubezpieczenia jake sie wybierze. Ja teraz skorzystałem z ubezpieczenia w signal iduna i dostałem 15%
Danir

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Gdzie pojechać na zagraniczne wczasy