Wakacje w Turcji.

Najlepsze zagraniczne wyprawy.

Re: Wakacje w Turcji.

Postautor: Rombi » 11 maja 2020, 14:02

w tym roku to z Turcją może być dość ciężko myślę że lepiej porozglądać się za destynacjami w obrębie naszego kraju. w Ustce mamy przepiękny hotel wypatrzony z żoną. Nazywa się Grand lubicz Jest położony nad samiuteńkim morzem Bałtyckim -my celujemy w tę lokalizację.
Rombi

Postautor: Kostek » 08 sie 2020, 17:13

Bardzo fajny pomysł na wakacje i warto przy tej okazji pomyśleć jeszcze o tym jak spędzić je bezpiecznie. Pomoże Ci w tym Cuk z propozycją ubezpieczenia turystycznego, które ma za zadanie zabezpieczyć Cię w sytuacji choroby czy zagubienia bagażu. To ubezpieczenie pomaga w wielu sytuacjach sprostać problemom gdy jesteś daleko od domu. Zajrzyj do Cuk po więcej szczegółów.
Kostek

Postautor: mariobross » 28 wrz 2020, 15:57

Co roku latamy do Turcji enter air, bo jest tanio i gorąco :) Więcej nam do szczęścia nie potrzeba.
mariobross

Postautor: Klaudia » 29 wrz 2020, 11:46

A była teraz chyba mozliwość lotu też biurem podrozy CoralTravel do Turcji prawda ? Bo tak mi sie cos wydaje. do grecji były i do Bułgarii.
Klaudia

Postautor: KarolinaG » 14 paź 2020, 9:31

[quote="Klaudia"]A była teraz chyba mozliwość lotu też biurem podrozy CoralTravel do Turcji prawda ? Bo tak mi sie cos wydaje. do grecji były i do Bułgarii.[/quote]
Tak była ijest nadal chyba. Chociaż nie wiem jak wygląda z ofertami w takich miesiacach październik bo nigdy w takich miesiącach nie latałam. Na pewno w bardzo dobrej cenie jest hotel otium xanadu.
KarolinaG

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Gdzie pojechać na zagraniczne wczasy