Transport do Holandii - czym jechać ?

Najlepsze zagraniczne wyprawy.

Transport do Holandii - czym jechać ?

Postautor: rygza » 04 wrz 2014, 9:09

czesc :) tak sie zastanawiam, czym najlepiej jechac do holandii w grupie 4 osob z bardzo duzym bagazem? obawiam sie, ze przewoznicy pobieraja dodatkowe oplaty za wiekszy bagaz :/
rygza

Re: holandia

Postautor: totek » 04 wrz 2014, 9:27

pewnie zależy jaki przewiźnik :) jak jechałem z energytour to nie trzeba było nic za bagaż płacić :)
totek

Postautor: trubadur » 30 sty 2015, 14:32

Próbuj z auto activ, ja się jeszcze na nich nie zawiodłem w żadnej kwestii. Zawsze mnie dowożą na miejsce, pod sam dom, o żaden bagaż jeszcze nie mieli pretensji. Z resztą, to profesjonaliści, więc podejmą, myślę, każde wyzwanie.
trubadur

Postautor: tarotkla » 16 gru 2015, 13:12

to zalezy ile kilogramów będzie ważył ten bagaż. O to musisz dopytywać konkretnego przewoźnika indywidualnie. Wiecej niż 20 kg na osobę?
tarotkla

Re: Transport do Holandii - czym jechać ?

Postautor: Marek123 » 08 cze 2016, 2:55

Podrzucam kilka informacji :) http://www.timeonflight.com/article/najlepsza-walizka-do-samolotu/427
Marek123

Postautor: Marian » 25 lis 2016, 18:26

Samolotem! Na PolskaLata.pl znajdziesz najtańsze bilety :)
Marian

Postautor: WaldkaU » 08 gru 2016, 19:47

Busikiem? jeśli mamy więcej kasy: samolot
WaldkaU

Postautor: Aramantu411 » 09 sty 2017, 13:49

Może wypróbuj Perfect Tour maja sama nową flotę samochodów z klimatyzacją i jedzie tylko 9 osób, żeby było wygodnie. Jeździ u nich 2 kierowców, więc jakość jazdy i czas są bardzo dobre. Dodatkowo są to przewozy door to door, także jeszcze bardziej zwiększają wygodę ;)
Aramantu411

Postautor: Lolek » 12 gru 2017, 21:38

Ja parę razy korzystałem z busów Olibus olibus.pl Działają w całym kraju. Są bardzo ok, cenowo dobrze no i samochody mają w dobrym stanie, spoko kierowcy, nie szarżują. Paczki też przewożą.
Lolek

Postautor: Look » 12 lut 2018, 8:06

Ja przynajmniej kilka razy w roku jadę do Holandii i generalnie najczęściej zdarza mi się jeździć pociągiem. Połączenia są dość dogodne, sama podróż mija szybko, do tego za pośrednictwem firmy EuroPodróże można kupić bilety za dość niewielkie pieniądze. Busy oczywiście jak najbardziej kursują, jednak wygody trudno się w ich przypadku dopatrywać. ;)
Trening czyni mistrza!
Awatar użytkownika
Look

Następna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Gdzie pojechać na zagraniczne wczasy