Wyprawy wakacyjne

Najlepsze zagraniczne wyprawy.

Re: Wyprawy wakacyjne

Postautor: makak283 » 16 maja 2018, 4:43

Mi sie marzy wyprawa wakacyjna w góry - piesze wędrówki, wypoczynek na górskiej polanie wśród śpiewu ptaków. Niedawno zaczęłam także trenować nordic walking, mam dobry sprzęt od xtreme-shop.pl/nordic-walking - to równiez w górach mozna fajnie trenować.
makak283

Postautor: Astronom » 18 maja 2018, 7:12

Był ktoś w Macedonii? Jak tam jest?
Astronom

Postautor: Ustarczyk » 18 cze 2018, 7:16

W tym roku planuję wycieczkę do Izraela. Nie mogę się doczekać, bardzo podoba mi się ten kraj jeżeli chodzi o bogactwo smaków i kolory. Udało mi się znaleźć fajną ofertę na Konsorcjum.pl i będę miała okazję zwiedzić najważniejsze miejsca Izraela - Jereozolimę, Betlejem, Nazareth i Górę Oliwną. Mam wrażenie, że wycieczka do Izraela będzie dla mnie niesamowitym przeżyciem duchowym.
Ustarczyk

Postautor: ArturZZ » 18 cze 2018, 7:27

W tym roku wakacje w Bieszczadach. Cisza spokój, natura. Namiot na plecy, i wędrówki po górach. Najlepsza opcja na zresetowanie się i ucieczki od wszystkiego.
ArturZZ

Postautor: Candy33 » 31 lip 2018, 22:33

ubezpieczenia sa ważne, ale tez przede wszytskim ważna jest nasza odzież. jak chociażby plecaki. Wiadomo,ze zalezy nam by te rzeczy w jakims stopniu nie przemokły. Bardzo olecam np. na spływy kajakowe nie zabierać plecaków byle jakich tylko takie lepsze ;) Na Fish Dry pack sa lecaki specjalnie przystosowane do "mokrych " warunków ;)
Candy33

Postautor: ellens » 03 sie 2018, 12:07

[quote="rovena"][quote="Natalia"]A ja znów wolę sama organizować wakacje. Lubię szukać tanich lotów i potem szperać po Bookingu czy Bookaparcie w poszukiwaniu idealnej kwatery :) W tym roku będzie chyba Portugalia.[/quote]
Też bardzo lubię sama organizować sobie wakacje, dla mnie to mega fajna opcja.[/quote]
Ja też od jakiegoś czasu organizuję sobie sama wszystkie wyjazdy i jestem zadowolona^^
ellens

Postautor: zosssia » 05 wrz 2018, 10:05

[quote="Natalia"]A ja znów wolę sama organizować wakacje. Lubię szukać tanich lotów i potem szperać po Bookingu czy Bookaparcie w poszukiwaniu idealnej kwatery :) W tym roku będzie chyba Portugalia.[/quote]
W tym roku pierwszy raz organizowałam tak wakacje i jestem zadowolona.
zosssia

Postautor: eleannor » 07 wrz 2018, 12:22

zosssia pisze:
Natalia pisze:A ja znów wolę sama organizować wakacje. Lubię szukać tanich lotów i potem szperać po Bookingu czy Bookaparcie w poszukiwaniu idealnej kwatery :) W tym roku będzie chyba Portugalia.

W tym roku pierwszy raz organizowałam tak wakacje i jestem zadowolona.

Ja też całkiem lubię taką organizację wyjazdów.
eleannor

Postautor: tarrr » 09 paź 2018, 7:50

Mam dobre doświadczenia z Chomiczówką w Łebie, szczególnie przez dopracowane atrakcje dla najmłodszych. Trenerzy tańca i nie tylko do dyspozycji turystów. Miły, rodzinny klimat.
tarrr

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Gdzie pojechać na zagraniczne wczasy