aktywny wypoczynek

Najlepsze zagraniczne wyprawy.

Re: aktywny wypoczynek

Postautor: grecia » 22 wrz 2017, 19:46

Novy pisze:Mam takiego www militaria pl/mace_security_international,_inc/gaz_pieprzowy_mace_magnum_3_gel_-_zel_48_ml_80269_p73169.xml ze względu na dużą ilosc substacji. Sa takie gazy w brelokach?

militaria.pl/szukaj.xml?mode=0&search-clause=gaz+brelok tutaj masz spory wybór

Novy pisze:Zwykły Rebar? W militariach jest jeszcze Black i Coyote z czego ten www militaria pl/leatherman/multitool_leatherman_rebar_coyote_832406_p88772.xml jest moim faworytem do zakupu :D

taka mała skrzynka z narzędziami, leatherman to naprawdę bardzo porządna firma no i jeszcze 25 lat gwarancji

Novy pisze:Masz tutaj to sygnowane o którym mówiłem www militaria pl/gerber/krzesiwo_gerber_bear_grylls_699_p6886.xml Magnezjowe na 2500 odpaleń więc amatorowi starczy na wiele lat :)

są też takie zapałki, które zapakowane są w plastikowym pudełku więc też nie zamokną
grecia

Postautor: Novy » 24 wrz 2017, 11:04

grecia pisze:[...] tutaj masz spory wybór

Polecasz któryś czy nie masz wgl styczności z takimi gazami?
grecia pisze:taka mała skrzynka z narzędziami, leatherman to naprawdę bardzo porządna firma no i jeszcze 25 lat gwarancji

Dokładnie, dlatego trochę trzeba za niego zapłacic ale to inwestycja na cale życie. Podobnie jak noże coldsteela :)
grecia pisze:są też takie zapałki, które zapakowane są w plastikowym pudełku więc też nie zamokną

Też z tej sygnowanej kolekcji? Nawet nie widzałem, a prawie całą znam. D:
Novy

Postautor: zodiak » 02 lis 2017, 15:52

Novy pisze:
grecia pisze:[...] tutaj masz spory wybór

Polecasz któryś czy nie masz wgl styczności z takimi gazami?

militaria.pl/mace_security_international,_inc/gaz_pieprzowy_mace_peppergard_sport_jogger_-_19_ml_strumien_80329_p73312.xml ten na pewno będzie dobry. Też mam gaz tej firmy
Novy pisze:
grecia pisze:taka mała skrzynka z narzędziami, leatherman to naprawdę bardzo porządna firma no i jeszcze 25 lat gwarancji

Dokładnie, dlatego trochę trzeba za niego zapłacic ale to inwestycja na cale życie. Podobnie jak noże coldsteela :)

tylko też nie warto przepłacać aby mieć narzędzia, które są nam kompletnie niepotrzebne

grecia pisze:są też takie zapałki, które zapakowane są w plastikowym pudełku więc też nie zamokną

to pudełko jest jakieś szczelne? Możesz to pokazać?
zodiak

Postautor: Rencia » 12 lut 2018, 8:17

Jeżeli mowa o aktywnym wypoczynku to my byliśmy na rejsie statkiem po Wyspach Kanaryjskich z Itaki i to jest zdecydowanie opcja dla tych, którzy na wakacjach nie lubią się nudzić, przerobiliśmy 5 Wysp Kanaryjskich, zarówno na statku jak i na lądzie było całe mnóstwo atrakcji, no i w sumie z tego statku mieliśmy jednym słowem pływający hotel, bez pakowania się ciągłego pomiędzy kolejnymi punktami
Rencia

Postautor: Max » 20 mar 2018, 7:27

Jak dla mnie wakacje, podczas których leży się tylko nad basenem nie wchodzą w grę. Zawsze szukam ofert, które pozwalają na aktywne spędzanie czasu, lubię jak się coś dzieje. W tym roku, w lipcu jedziemy z kumplami na ultra europe music festival z Ultra Party Camp. Mega się jaram, bo uwielbiam taki rodzaj muzyki, a jeszcze nigdy nie byłem na takim festiwalu, bo ciężko zdobyć bilety, a tu mam wszystko zapewnione, łącznie z zakwaterowaniem i dodatkowymi atrakcjami :)
Max

Postautor: saritaczikita » 26 mar 2018, 18:53

Uwielbiam tańczyć więc na wakacje ruszam na dance camp z kochamwakacje.pl i już się nie mogę doczekać kręcenia bioderkami od rana do nocy. Dobra muza i świat nie istnieje. :lol: Będzie Sobek z YCD, nagranie teledysku i sesja foto aww :D
saritaczikita

Postautor: Domelka » 27 mar 2018, 13:58

[quote="Rencia"]Jeżeli mowa o aktywnym wypoczynku to my byliśmy na rejsie statkiem po Wyspach Kanaryjskich z Itaki i to jest zdecydowanie opcja dla tych, którzy na wakacjach nie lubią się nudzić, przerobiliśmy 5 Wysp Kanaryjskich, zarówno na statku jak i na lądzie było całe mnóstwo atrakcji, no i w sumie z tego statku mieliśmy jednym słowem pływający hotel, bez pakowania się ciągłego pomiędzy kolejnymi punktami[/quote]

Byliśmy też na takim rejsie z Itaki i też mogę go z czystym sumieniem rekomendować, super wypoczynek, bardzo dobrze zorganizowany no i wiele można zobaczyć bez ruszania się z "hotelu" hihi
Domelka

Postautor: moniczka » 15 kwie 2018, 10:47

Widzę, że sporo osób jeździ na granicę, my póki dzieci są jeszcze małe raczej trzymamy się Polski. Wiosną jeździmy w góry, teraz na Majówkę się wybieramy we dwie rodziny do Halna Residence w Krynicy Zdrój, będziemy mieli wygodne apartamenty, trochę pozwiedzamy i pospacerujemy po górach, na ile małe nóżki pozwolą :)
moniczka

Postautor: marie84 » 13 lip 2018, 22:13

Nie trzeba od razu ruszac za granicę, aby miec aktywny wypoczynek. Można go tez zorganizowac w swoim miescie. Ocyzwiscie najpopularniejsża formą bedize basen, rowery czy rolki, ale dla osób bardziej żądnych wrażeń polecam sprobowanie wakeboardingu:) W xtreme-shop.pl/ można zobaczyć jak wygląda i ile kosztuje taki sprzęt do tego. Mają tez akcesoria do nordic walking - równiez popularna latem forma aktywności fizycznej!
marie84

Postautor: MagdaG » 26 sie 2018, 12:59

Dla mnie super forma aktywnego wypoczynku jest np spływa kajakowy, surfing itd ;) Najcześciej z mężem i dziećmi wybieramy się na spływy kajakowe ;) Przy takim spływie trzeba być oczywiscie dobrze ubranym, mieć rzeczy nieprzemakalne, wodoszczelne itd. Ostatnio taki naszym odkryciem jest plecak wodoszczzelny ze zgrzewanymi szwami, który kupiłam na Fish Dry Pack ;) Pozdrawiam
MagdaG

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Gdzie pojechać na zagraniczne wczasy