Wakacje Bułgaria

Najlepsze zagraniczne wyprawy.

Re: Wakacje Bułgaria

Postautor: vi-vi » 13 sty 2018, 22:09

Ulx pisze:Złote Piaski, w tym roku rezerwowaliśmy tam kwaterę na Bookaparcie i już nie mogę się doczekać aż tam pojedziemy.

Ja raz byłam w Złotych Piaskach i byłam całkiem zadowolona.
vi-vi

Postautor: mariolcia » 27 sty 2018, 15:15

W tamtym roku leciałam do sozopolu enterem z tui i muszę przyznać, że całkiem mi się podobało. Piękne, malownicze miasteczko, dobre jedzenie, no i sporo Polaków wszędzie. Nie mam odniesienia do innych miejscowości bo pierwszy raz byłam w Bułgarii, ale z chęcią bym to powtórzyła ;)
mariolcia

Postautor: Agciak » 04 lut 2018, 11:05

My na najbliższe lato planujemy Bułgarię właśnie, bo uznaliśmy, że do nas nad morze nie ma co jeździć po tym, jak całe ostatnie nasze wakacje padał deszcz i wróciliśmy naprawdę rozczarowani, ale z Itaki znaleźliśmy właśnie super ofertę na lato 2018, która jakoś nie nadweręża naszego budżetu, a przynajmniej będziemy mieć pewność, że słońcem i piękną pogodą będziemy się cieszyć
Agciak

Postautor: laurkaa17 » 07 lut 2018, 19:50

Byłam z butem w sierpniu w Złotych Piaskach jak dla mnie było fajnie, wszytko co potrzebne było w promieniu kilometra może dwóch. Mieszkałam w fajnej okolicy. Hotele mają tam na wypasie
laurkaa17

Postautor: rovena » 07 lut 2018, 20:10

vi-vi pisze:
Ulx pisze:Złote Piaski, w tym roku rezerwowaliśmy tam kwaterę na Bookaparcie i już nie mogę się doczekać aż tam pojedziemy.

Ja raz byłam w Złotych Piaskach i byłam całkiem zadowolona.

Podobno Złote Piaski są akurat bardzo fajne :mrgreen:
rovena

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Gdzie pojechać na zagraniczne wczasy