Strona 1 z 1

Oferty first minute

Post: 07 wrz 2017, 14:22
autor: kodake
Z tego co widzę, to w sieci pojawiają się oferty first minute.
Czy wszystkie biura już je mają? Zamawiać już teraz?
Widzę, że z roku na roku BP odpadają te promocje coraz wcześniej.
Ale z drugiej strony - rok temu robiliśmy rezerwację w październiku ;-)

Re: Oferty first minute

Post: 08 wrz 2017, 14:39
autor: adatol
Ja bym się jeszcze chwilę wstrzymała. Dlaczego? Po prostu - nie wszystkie biura już mają ofertę. W zasadzie 90 proc. jeszcze jej nie ma. Itaka wystawiła na razie tylko kilka kierunków, więc wydaje mi się, że warto jeszcze poczekać. A najlepiej obserwuj to wszystko w Travelplanet - zaglądaj codziennie, czy coś nowego wskoczyło, bo jednak skakanie po stronach poszczególnych BP trochę mija się z celem.

Re: Oferty first minute

Post: 11 wrz 2017, 19:52
autor: mane
A może warto pozwiedzać Polskę na weekend? Ostatnio na inbook.pl kupiłam sobie książkę, w której sa opidsane najfajniejsze mijesca do zwiedzania w Polsce na weekend! Generalnie bardzo fajna!

Re: Oferty first minute

Post: 03 paź 2017, 6:47
autor: Dagatt
Jak dla mnie też najlepiej jeszcze poczekać, bo faktycznie niektóre biura rzuciły już całą ofertę ale Itaka jak ktoś zauważył ma tylko kilka kierunków, widziałam tam Grecję i Włochy ale jak dzwoniłam podpytać kiedy reszta to końcówka września dopiero więc ja jestem bardzo ciekawa co u nich będzie bo z reguły z nimi jeździmy wszędzie faktycznie bo zawsze obywało się bez niespodzianek i rozczarowań a to co widzieliśmy w katalogu później zastawaliśmy na miejscu co zdecydowanie pozwala jechać na urlop ze spokojną głową

Re: Oferty first minute

Post: 19 lis 2017, 5:23
autor: moderno
My już mamy zrobioną rezerwację, a w zasadzie dwie. Robiliśmy we wrześniu.
Czekanie? Chyba ostatnie lata pokazują, że last minute pozostaje fikcją, no chyba że gdzieś dojdzie do masakry.
W tym roku lasty były na wybrane hotele i o wiele droższe niż firsty. Nasz hotel na laście kosztował kilkaset złotych więcej za jedną osobę.
Poważnie ;-) W tym roku obserwowałem na Travelplanet oferty różnych biur podróży na ten sam hotel.
I te różnice dla rezerwacji 2+2 wynosiły nawet po kilka tysięcy... A ogólnie - radzę szukać przez agenta, bo przynajmniej nie przepłacicie i dostaniecie w cenie ubezpieczenie na wypadek bankructwa BP.

Re: Oferty first minute

Post: 12 lut 2018, 8:36
autor: Kooloto
My lato 2018 zaplanowaliśmy jak tylko się pełne oferty u głownych graczy pojawiły, z Itaki wybraliśmy Wyspy Kanaryjskie, długo zastanawialiśmy się na które z miejsc dokładnie postawić ale wygrało La Palma, bo niby trochę drożej niż chociażby Gran Canaria ale miejsce nie jest aż tak obłożone, bardzo piękne jeżeli chodzi o naturę więc to zdecydowanie jest mój klimat