Gdzie pojechać na wakacje 2020 ?

Najlepsze zagraniczne wyprawy.

Gdzie pojechać na wakacje 2020 ?

Postautor: Smyk » 27 mar 2020, 7:55

Mamy specyficzny rok. Mam wakacje zarezerwowane w Turcji w czerwcu, ale już chyba wiadomo, że nie dojdą do skutku z powodu Koronawirusa. Rozumiem siłę wyższą - eopdemię.
Jednak mam taką pracę, że muszę gdzieś odpocząć ze 2 tygodnie na słońcu.

Jakie macie swoje plany na wakacje 2020 ? Czy gdziekolwiek w tym roku da się pojechać na wakacje ?
Smyk

Re: Gdzie pojechać na wakacje 2020 ?

Postautor: Ryszawo » 26 kwie 2020, 13:39

Obawiam się, że wakacje 2020 nie będą dla wszystkich. Nie ma szans, żeby była dostępna szczepionka, albo lek na koronawirusa - czas jest potrzebny nie tylko na wyprodukowanie, ale na testy.
Wakacje w sensie wylotu na all inclusive do innych krajów będą baaardzo, baaardzo okrojone. Tutaj jest cała masa problemów, samoloty - przebudowa dla bezpieczeństwa pasażerów, sposób żywienia na miejscu - nie ma możliwości otwartych barów w hotelach... i reszta podobnych kwestii
Ryszawo

Re: Gdzie pojechać na wakacje 2020 ?

Postautor: Wilmen » 11 maja 2020, 14:01

No cóż, jak teraz granice wszystkie pozamykane to zacznie się lament... ;) Wydaje mi się, że zawsze wtedy warto iść np. do Ustki do Grand Lubicz, hotelu luksusowego, ale w przystępnej cenie. Dzieci poszaleją na plazy, bo wkońcu to ustka, a my z żoną oddamy się w ręce specjalistów od zabiegów spa... ach rozmarzyłem się
Wilmen

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Gdzie pojechać na zagraniczne wczasy