Serwisy rezerwacyjne

Z kim wybrać się na urlop.

Re: Serwisy rezerwacyjne

Postautor: mitama » 17 lis 2017, 22:07

Najpewniejsze jest Travelplanet - chyba wszyscy znają.
To właśnie agent u którego masz wszystkie biura podróży godne uwagi. U nich masz od razu ubezpieczenie od bankructwa BP.
Owszem, teraz płaci się w BP składkę na fundusz gwarancyjny, który ma zwracać kasę klientom, jeśli np. biuro upadnie.
Tylko z założenia na ten zwrot jest 120 dni, a czy w praktyce to będzie wykonalne w takim czasie, to już całkiem inna sprawa.
A jednak z Travelplanet w takim przypadku możesz wybrać dowolną wycieczkę za taką samą kasę - natychmiast.
mitama

Postautor: Klauda » 02 lut 2018, 20:51

Ja czasem korzystałam z tych najbardziej popularnych ale wolę mieć jednak w pełni zorganizowane wakacje niż na własną rękę i noclegu i lotu szukać, z Itaki ceny są fajne, szczególnie jak odpowiednio wcześnie się zarezerwuje i niczym nie muszę się martwić
Klauda

Postautor: Michalina.ru » 17 paź 2018, 10:45

Jeśli takie dalsze wycieczki to lepiej z biura podróży, bo tylko płacisz i sie nie musisz martwic, że cos nie tak załatwiłeś, ale rzeczywiście, jeśli wycieczki są gdzies niedaleko, blisko Polski to uważam, że nie ma sensu iśc do biura podróży jak można sobie samemu ogarnąć mi przynajmniej taniej wyjdzie, bo bez pośredników :D
Życie bez radości jest jak długa podróż bez gospody.
Demokryt
Awatar użytkownika
Michalina.ru

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Opinie o biurach podróży