Strona 1 z 2

Serwisy rezerwacyjne

Post: 24 kwie 2015, 10:28
autor: mixal
Nie biuro podróży, ale coś co może z nim obecnie konkurować. Popularne stają się serwisy rezerwacyjne, bo wielu ludzi decyduje się na samodzielne podróżowanie, a potrzebny im tylko nocleg. Ja tak mam :)

Dlatego polecam booking.com i bookapart.com i zachęcam do dyskutowania. Korzystaliście? Jakie są Wasze opinie?

Re: Serwisy rezerwacyjne

Post: 15 cze 2015, 7:59
autor: Fresja
Ja korzystałam z traveloppa.com i bardzo wysoko ich oceniam. Wszystko na jednej stronie i bez problemu można się dodzwonić w razie niejasności. Byłam w Hiszpanii, konkretnie na Costa Brava.

Re: Serwisy rezerwacyjne

Post: 07 lip 2015, 20:55
autor: jaaaa
Ja będę miała dopiero debiut z traveloppą. Mamy już lot zarezerwowany, teraz jeszcze hotel i ubezpieczenie, kupimy przewodniki i we wrześniu Madera :D

Re: Serwisy rezerwacyjne

Post: 13 sty 2016, 10:53
autor: maliczka
wg mnie kuptravel.pl jest swietne, czesto korzystam z tej strony jak gdzies jade, fajne okazje mozna trafic

Re: Serwisy rezerwacyjne

Post: 24 sty 2016, 20:33
autor: charlie
Ja wolę zarezerwować w biurze. Od paru lat wczasujemy z Itaką i jeszcze nas nie spotkała jakaś niemiła niespodzianka. Według mnie jest to pewniejsza forma rezerwacji wczasów czy wycieczek.

Re: Serwisy rezerwacyjne

Post: 25 sty 2016, 15:46
autor: Mucha
W biurze zarezerwować najlepiej, ale to tylko moje zdanie bo do biur mam większe zaufanie. Generalnie mam dobre wspomnienia związane z Itaką, to dobre biuro, zadowolony jestem z niego.

Re: Serwisy rezerwacyjne

Post: 02 paź 2016, 0:39
autor: pulchniutka
ja nie wierze w serwisy rezerwacyjne. Generalnie to albo dzwonie na miejsce gdzie chce się wybrać i załatwiam wszystko osobiście albo jednak korzystam z tych biur. W pierwszym przypadku to zawsze u mnie wygląda tak, że szukam w internecie jakieś oferty z noclegami a potem dzwonie i rezerwuje. Następnie bilety lotnicze zamawiam na http://www.eloty.pl bo najtaniej i bardzo duży wybór i lecę. Już tak od kilku lat postępuje i wydaje mi się, że dużo oszczędzam dzięki temu :) Dlatego uważam, że załatwianie wszystkiego na własną rękę się najbardziej opłaca.

Re: Serwisy rezerwacyjne

Post: 20 gru 2016, 13:03
autor: pytajnik
rezerwowałam na bookingu i wszystko ok tylko cena często nie uwzględnia sprzątania i opłaty klimatycznej która za granica potrafi znacznie zwiększyć koszt noclegu. Również korzystałam z airbnb i również wszystko zgadzało się z ofertą ale weryfikacja konta i sparowanie go z mediami społecznościowymi wyprowadziły mnie z równowagi.

Re: Serwisy rezerwacyjne

Post: 18 kwie 2017, 23:41
autor: wera
ja używam głównie bookapartu

Re: Serwisy rezerwacyjne

Post: 18 sie 2017, 21:51
autor: elzaa7
JA jednak wolę jechać na taką "gotową" wycieczkę z biura podróży :) Mam takie swoje jednosprawdzone, z którym jeżdżę na wakacje już od 4 lat i jest to Novum Travel. Pan Darek naprawde jak nikt potrafi zorganizować wspaniałą wycieczkę :)