Miejsce na konferencje

Gdzie mieszkać na wyjeździe.

Re: Miejsce na konferencje

Postautor: fela32 » 15 kwie 2018, 6:25

Doskonałym miejscem na konferencję jest nasze polskie morze! Świetny klimat, piękne miejsce, po konferencji można isc na spacer po plaży:) Ja kiedys organizowałam biznesowe szkolenie w hotelu orle.com.pl - idealne miejsce na konferencję! Polecam bardzo:)
fela32

Postautor: Deker » 26 kwie 2018, 8:29

My ostatnio organizowaliśmy konferencję w hotelu best western efekt express w krakowie. Hotel dysponuje kilkoma salami konferencyjnymi i naprawdę jest na wysokim poziomie.
Deker

Postautor: malinox » 30 kwie 2018, 6:44

Mnie w sumie mocno zainteresowała ta oferta byhours, wydaje się być bardzo ciekawa i myślę, że niedługo z niej skorzystam.
malinox

Postautor: leanna » 07 maja 2018, 13:08

malinox pisze:Mnie w sumie mocno zainteresowała ta oferta byhours, wydaje się być bardzo ciekawa i myślę, że niedługo z niej skorzystam.

Podpisuję się pod tym, do tego lokalizacja jak najbardziej na plus, wszędzie blisko :)
leanna

Postautor: Mato5 » 07 cze 2018, 6:50

Miałem okazję być ostatnio na fajnej konferencji organizowanej w hotelu best western efekt express w krakowie. uważam, że to doskonałe miejsce na wszelkie konferencje, ponieważ jest tam duża przestrzeń i pomieści się naprawde sporo osób.
Mato5

Postautor: vesna » 06 lip 2018, 15:51

[quote="leanna"][quote="malinox"]Mnie w sumie mocno zainteresowała ta oferta byhours, wydaje się być bardzo ciekawa i myślę, że niedługo z niej skorzystam.[/quote]
Podpisuję się pod tym, do tego lokalizacja jak najbardziej na plus, wszędzie blisko :)[/quote]
I ja też mogę się pod tym podpisać, jestem bardzo zadowolona, że skorzystałam z tej opcji.
vesna

Postautor: nutria » 26 lip 2018, 0:52

A czy ta opcja z ByHours jest też w innych miastach oprócz Wrocławia?
nutria

Postautor: karo88 » 01 sie 2018, 5:13

[quote="nutria"]A czy ta opcja z ByHours jest też w innych miastach oprócz Wrocławia?[/quote]
Jeszcze chyba nie jest dostępna gdzie indziej
karo88

Postautor: aalia » 03 sie 2018, 11:31

A te apartamenty nadają się na konferencje? Jest odpowiednia ilość miejsca?
aalia

Postautor: magdakx » 17 sie 2018, 9:08

[quote="aalia"]A te apartamenty nadają się na konferencje? Jest odpowiednia ilość miejsca?[/quote]
Zależy jak dużą konferencję planujesz, myślę, że na takie mniejsze to będzie w porządku.
magdakx

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jaki hotel polecacie