Organizowanie konferencji

Gdzie mieszkać na wyjeździe.

Organizowanie konferencji

Postautor: balickimariusz » 21 sie 2014, 7:20

Mam do zorganizowania konferencje na terenie Warszawy, przy czym nie wiem jaki wybrać obiekt. Niestety nie mogę jeszcze określić liczby uczestników. Tematem konferencji jest "Budowa domu z kredytem".

Czy znacie jakiś ciekawy i sprawdzony obiekt, albo chociaż jakąś dobrą wyszukiwarkę sal konferencyjnych?

Bardzo proszę o pomoc, chciałbym aby konferencja dobrze wypadła a z tego co czytałem opinie to bardzo dużo zależy od obiektu.
balickimariusz

Re: Organizowanie konferencji

Postautor: BasiaStelmach » 03 cze 2015, 9:33

Dobry obiekt to połowa sukcesu ale nie mniej ważne jest przygotowanie techniczne konferencji. Nie ma nic gorszego niż sprzęt, który zawodzi w trakcie przemówienia. W Warszawie jest dobra firma ( Konferental ), która zajmuje się obsługą techniczną takich wydarzeń. Zapewniają sprzęt oraz techników, którzy nad wszystkim czuwają więc można spokojnie skupić się na części merytorycznej. Ja często wypożyczam od nich projektory: http://www.konferental.pl/wynajem-sprzetu/projektory
BasiaStelmach

Postautor: Arek37 » 12 maja 2016, 1:40

Rewelacyjne na wszelkiego rodzaju konferencje jest Best Western Premier w Krakowie, dobrze przygotowane miejsce, świetnie skomunikowane co jest też bardzo ważne przy konferencji żeby był dobry dojazd no i z obsługą na bardzo wysokim poziomie co też jest nie bez znaczenia przecież, więc jak zależy Ci na efekcie to ja bym stawiał na nich
Arek37

Postautor: bajtka » 22 cze 2016, 18:40

my robiliśmy konferencję w kwatera-niezgoda i to był świetny wybór! miło jednak jest popracować w trochę innym otoczeniu niż mury i smog, a park krajobrazowy doliny baryczy zdecydowanie pozwala się od tego oderwać, do tego maja tam super kuchnię na regionalnych produktach i przepyszną pieczeń z dzika
bajtka

Postautor: malix » 30 cze 2016, 8:44

Na Podlasiu jest fajne miejsce, hotel Delfin w Białej Podlaskiej, bardzo dobre warunki, duża sala, profesjonalny sprzet i pyszny catering. I dojazd wbrew pozorom bardzo dobry
malix

Postautor: persiak » 07 lip 2016, 21:33

a nie myśleliście o konferencji nad morzem? to jest genialna opcja i ludzie dużo chętniej decydują się na wyjazd kiedy wiedzą że będzie można pocieszyć się pogodą i piękną naturą a nie tylko te biura i biura, my ostatnio organizowaliśmy w http://www.hotel-lubicz.pl/ w Ustce i wszyscy włącznie z szefostwem byli zachwyceni, jakość na najwyższym poziomie
persiak

Postautor: bryniu » 01 sie 2016, 6:29

u nas ostatnio była konferencja w Warszawie w rialto i bardzo dobrze wypadła, zjechali się szefowie ze wszystkich ośrodków z Europy więc musiało być wszystko na tip top i na jak najwyższym poziomie no a co jak co ale rialto nadaje się do tego idealnie, piękne sale, ekskluzywne wnętrza, wyśmienita kuchnia, aż żal wyjeżdżać od nich
bryniu

Postautor: miksza » 17 sie 2016, 19:59

Ja na swoich konferencjach zawsze staram się organizować coś ekstra dla gości. I tak np. ostatnio zamówiłam taki mobilny bar kawowy perfect service. Wszyscy byli zachwyceni, bo oprócz naprawdę świetnej kawy bardzo dobrej jakości, były jeszcze pokazy baristów, także była jeszcze dodatkowo super zabawa :D Kto powiedział, że konferencje mają być nudne? :)
miksza

Postautor: AlberT » 17 sie 2016, 22:56

Koniecznie chcesz w Warszawie? Wszyscy robią w Warszawie, a jest tyle dobrych miejsc poza nią i też nie na drugim końcu Polski. Ktoś podrzucił, że hotel Delfin w Białej Podlaskiej. Organizowałem tam i powiem Ci, że łatwiej się organizowało niż w stolicy. Bo w przypadku W-wy na taki standard to musiałbyś poczekać aż znajdą termin nie wiadomo kiedy, a tutaj bliższe terminy, hotel ok, sala konferencyjna przystosowana tak jak trzeba, catering miodzio, wszystko na miejscu :)
AlberT

Postautor: ohyahy » 15 wrz 2016, 4:11

potwierdzam, rialto to super wybór, zwłaszcza dla poważnego kontrahenta, bardzo klasycznie, nocleg mu tam też można przy okazji wziąć, na pewno będzie zadowolony. profesjonalna obsługa, samo centrum wawy
ohyahy

Następna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jaki hotel polecacie