Organizowanie konferencji

Gdzie mieszkać na wyjeździe.

Re: Organizowanie konferencji

Postautor: kamyczek0872 » 17 gru 2017, 7:25

Fajnym miejscem na każdą konferencje jest Venge w Łodzi. To bardzo dobre lokalizacyjnie miejsce. Poza tym ma dobre jedzenie, świetną obsługę no i wybór sal. Ostatnio miałam tam szkolenie, było wszystko bardzo dobrze przygotowane.
kamyczek0872

Postautor: kenobo » 24 kwie 2018, 0:54

Miałem okazje uczestniczyć niedawno w konferencji organizowanej w hotelu best western efekt express w krakowie. Uważam, że to idealne miejsce na zorganizowanie konferencji.
kenobo

Postautor: teofilia » 14 lis 2018, 7:54

Jeśli organizujecie konferencja to polecam wyłącznie w Restauracji Akademia. Jest to bardzo znany i prestiżowy lokal, a nawet można powiedzieć, że najlepszy w Warszawie. Cieszy się ogromną popularnością wśród biznesmenów oraz celebrytów i dlatego warto w nim zorganizować eleganckie spotkanie. Nie ma lepszego miejsca na połączenie wykwintnej kuchni z omawianiem firmowych spraw.
teofilia

Postautor: teofilia » 07 gru 2018, 8:22

Kwestię konferencji i spotkań biznesowym polecam powierzyć sprawdzonym ludziom. Mam tu na myśli restaurację Akademia. Nikt tak jak oni nie przygotuje lepiej spotkań biznesowych, na których wszystko idzie po myśli organizatora, znają się na swoim fachu, mają najlepsze jedzenie w Warszawie. Polecam ich również na codzienne wypady.
teofilia

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jaki hotel polecacie