Hotel BW Portos w Warszawie

Gdzie mieszkać na wyjeździe.

Hotel BW Portos w Warszawie

Postautor: kasiencja » 18 wrz 2014, 5:17

Witam serdecznie. Poszukuję sprawdzonego hotelu o wysokim standardzie w stolicy. Nie musi to być od razu Hilton, bez przesady ;) ale coś naprawdę na poziomie. Czy warto zatrzymać się tutaj: http://www.bwportos.pl/ ? Czy ktoś z Forumowiczów rezerwował tam pokój? Będę wdzięczna za wszelkie komentarze i informacje. Pozdrawiam i dziękuję. Kasia.
kasiencja

Re: Hotel BW Portos w Warszawie

Postautor: Samba » 31 lip 2015, 12:56

Znam, ale poleciłabym Tobie raczej Rialto, chociażby ze względu na świetną lokalizację i wygląd. Różnica między hotelami jest spora, zobacz sobie na mapie. Rialto to bardzo wygodny i przyjazny hotel.
Samba

Postautor: pracowitka » 03 kwie 2017, 0:06

też lubię hotele z sieci best western. ostatnio jak byłam w Rzeszowie to zatrzymałam sie w hotelu Ferdynand też właśnie z tej sieci. jeszcze mi się udało, bo jak bookowałam nocleg pzrez ich stronę internetwą to dostałam gratis voucher na obiadokolację :)
pracowitka

Postautor: borbor » 15 maja 2017, 15:20

W stolicy świetne warunki masz również w hphotel.pl
Hotel utrzymany w bardzo dobrym standardzie, wszystko dopieszczone i dopracowane. Z naszej perspektywy zupełnie nie ma się czego czepiać. Na pewno jedna z lepszych hotelowych kuchni, z jakimi mieliśmy do czynienia. Pilnują wszystkiego na każdym kroku, pytają czy wszystko jest w porządku - widać, że zależy im na standardzie i raczej dają radę go utrzymywać.
borbor

Postautor: wedrowca » 23 sty 2018, 10:20

Na uwagę w stolicy zasługują apartamenty Mish Mish Hostel - mishmashhostel.com/. Najwyższy komfort wyposażenia, świetna lokalizacja i atrakcyjna cena na opcję wynajmu. Czego chcieć więcej.
wedrowca

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jaki hotel polecacie