Wyjazd z dziećmi na weekend

Gdzie mieszkać na wyjeździe.

Re: Wyjazd z dziećmi na weekend

Postautor: MałgorzataG » 22 mar 2017, 3:25

Po wielu latach różnych doświadczeń właśnie z takimi wyjazdami weekendowymi z dziećmi, wiem juz na co trzeba zwracać uwagę poszukując odpowiedniego miejsca. Ostatnio byliśmy w hotelu Unitral w Mielnie, i to był nasz najlepszy wyjazd. Dzieciaki są super zadowolone, bo była tam sala zabaw, no i jest w ogóle "kids spa", rewelacyjna opcja :)
MałgorzataG

Postautor: Dorota » 02 maja 2017, 17:09

My lubimy jeździć do Białki Tatrzańskiej, rezerwujemy sobie kwaterę na Bookaparcie i odwiedzamy często termy :)
Dorota

Postautor: beatricz » 24 cze 2017, 11:40

Dla mnie zawsze największym wyzwaniem było pakowanie się i zabranie wszystkich potrzebnych rzeczy. Oprócz ubrań i kosmetyków dla dzieci też dużą wagę przykładaliśmy do zabawek i książeczek, bo to jest szczególnie ważne w podróży, no i w pochmurne dni. Dodatkowo nie można zapominać o podręcznej apteczce, bo dzieciakom naprawdę w wakacje może stać się wszystko :) Ja zwykle posiłkuję się tym artykułem: gdziepolek.pl/tematy/domowa-apteczka-dla-dziecka i staram się zabrać leki na każdą możliwą przypadłość. Lepiej być zabezpieczonym :)
beatricz

Postautor: witka1 » 28 cze 2017, 11:05

My teraz jak planujemy sobie wakacje to własnie przede wszystkim patrzymy na wygodę dzieci, Żeby hotel był z udogodnieniami dla dzieciaków. I w zeszłe wakacje tak właśnie po poszukiwaniach trafiliśmy na hotel Grand Lubicz w Ustce. Mają sporo tych udogodnień i dlatego się zdecydowaliśmy tam zatrzymać. Są tam panie opiekunki do dzieci, jest też specjalne menu w restauracji, także to duże udogodnienia :)
witka1

Postautor: Olga82 » 29 cze 2017, 7:55

Nasze dzieci jeżdżą też już na kolonie z rówieśnikami, także mają dodatkowe wyjazdy oprócz tych z nami :D A na te kolonie jeżdżą z takiego fajengo biura "Tropem Przygody" :)
Olga82

Postautor: elizaae » 29 cze 2017, 9:16

Jak jakiś wyjazd z dzieciakami tot ylko do sprawdzonych hoteli gdzie mają udogodnienia dla najmłodszych. już nie raz się zawiedliśmy na takich miejscach. Ale ostatnio trafiliśmy na Unitral w Mielnie i jesteśmy meeeeeega zadowoleni, dzieciaki też ;)
elizaae

Postautor: 123456 » 03 lip 2017, 12:51

Z dziećmi zdecydowanie Lublin, jest gdzie pospacerować i pozwiedzać! w Lublinie w samym sercu miasta położony jest hotel Forum, bardzo nowoczesny z fajnym spa, ( ma tez moją ulubioną kapsułę flotacyjną) mnie to swietnie relaksuje!
123456

Postautor: Hotel Klimek****SPA » 20 lip 2017, 7:25

Beskid Sądecki to doskonałe miejsce na urlop. Spokój, cisza, piękne widoki i wiele tras górskich do zdobycia. Muszyna to niewielka miejscowość, która zachwyca wspaniałą naturą. W okolicy znajduje się Rezerwat Przyrody, Zamek czy Ogrody Sensoryczne. Warto zatrzymać się w Hotelu Klimek. Przygotowaliśmy dla Państwa atrakcyjną ofertę, ze SPA i aquaparkiem. Hotel jest świetnie przystosowany do dzieci- z nami najmłodsi nie będą się nudzić! Czeka na nich sala zabaw, atrakcje na basenie i szereg ciekawych wycieczek, np. spływ pontonowy, konny kulig czy nocne poszukiwanie sów. Rodzice mogą się zrelaksować w naszym SPA i skorzystać z sauny.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Pozdrawiamy, Hotel Klimek****SPA.
www.hotelklimek.pl
Hotel Klimek****SPA

Postautor: tara » 05 sie 2017, 14:59

[quote="Dorota"]My lubimy jeździć do Białki Tatrzańskiej, rezerwujemy sobie kwaterę na Bookaparcie i odwiedzamy często termy :)[/quote]
Całkiem fajny pomysł, ja też lubię szukać kwater na Bookaparcie.
tara

Postautor: Loca » 29 paź 2017, 10:48

tara pisze:
Dorota pisze:My lubimy jeździć do Białki Tatrzańskiej, rezerwujemy sobie kwaterę na Bookaparcie i odwiedzamy często termy :)

Całkiem fajny pomysł, ja też lubię szukać kwater na Bookaparcie.

Białka Tatrzańska to fajna propozycja, z ciekawszych też Głuchołazy.
Loca

PoprzedniaNastępna