Wyjazd z dziećmi na weekend

Gdzie mieszkać na wyjeździe.

Re: Wyjazd z dziećmi na weekend

Postautor: zosia88 » 12 lut 2016, 10:31

jak nie wiesz dokladnie gdzie chcesz sie wybrac to poszukaj inspiracji na kup travel :)ja tak zawsze robie, tam jest duzo ofert noclegowych w fajnych cenach, na pewno cos znajdziesz dla swojej rodziny
zosia88

Postautor: Hotel Klimek****SPA » 18 mar 2016, 10:28

Hotel Klimek poleca się. :) Mamy wiele atrakcji dla rodzin z dziećmi - Aquapark, SPA (również dla maluchów), pokój zabaw z basenem piłeczkowym, plac zabaw, park linowy... Wielu gości wraca do Muszyny również ze względu na zaciszność tego miejsca i piękną przyrodę. Warto tu zawitać choć raz.
www.hotelklimek.pl
Hotel Klimek****SPA

Postautor: Karinka » 14 kwie 2016, 18:41

My jeździmy jak jest ciepło do Bajkowego zakątka do Rusinowa :) dommki letniskowe ale bardzo zadbane, komfortowe, a okolica super i dzieci się zawsze wyszaleją, jeździmy na długie weekendy i czasami na wakacje na tydzień skoczymy Maja stronke i duzo zdjec tam www.adam.jaroslawiec.pl. Z tego co kojarze to mozna tez z namiotem pojechac
Karinka

Postautor: Miłosz99 » 25 maja 2016, 0:52

My z żoną i dzieciamkami wybraliśmy się na majówkę na Mazury;) słuchajcie, rewelacja. Wybraliśmy wypoczynek nad jeziorem Niegocin, żona się uparła żeby wybrać hotel przy samym jeziorze...myślę, to mnie pociągnie po kieszeni. Ale znaleźliśmy Hotel Marina Lester, w przestępnej cenie a przy tym pięknie i w środku i za oknem. Może nawet na wakacje się tam znów wybierzemy, polecacie jakieś hotele na Mazaurach?
Miłosz99

Postautor: zosiasamosia » 25 maja 2016, 20:29

skoro jestesmy w okolicach południa Polski to moze jednak dolny śląsk? my super spedzilismy zeszle wakacje w osrodku wypoczynkowym Kaja, w Świeradowie Zdroju. Hotel robi wrażenie, przytulne pokoje, super osbługa i pełen relaks, np. podczas zabiegów spa, ktore sa w ofercie ;) a niedaleko masa okolicznych atrakcji- np. park zdrojowy :)
zosiasamosia

Postautor: gość Milena » 28 cze 2016, 6:53

Wyjazd z dziećmi na weekend na wyzwanie :) trzeba się przygotować:) polecam http://www.timeonflight.com/wypoczynek-na-wyjezdzie :)
gość Milena

Postautor: Hotel Klimek****SPA » 08 sie 2016, 23:55

gość Milena pisze:
> Wyjazd z dziećmi na weekend na wyzwanie :) trzeba się przygotować:) polecam
> http://www.timeonflight.com/wypoczynek-na-wyjezdzie :)

Ciekawy tekst, zwłaszcza ostatni sposób - kawa duszkiem, a potem drzemka? :O Warte przetestowania. :) Chociaż najlepiej jednak zadbać o zdrową dawkę snu w ciągu nocy. :D
www.hotelklimek.pl
Hotel Klimek****SPA

Postautor: Donna » 11 wrz 2016, 15:06

Ja ostatnio byłam z dziećmi w Niezgodzie (woj. dolnośląskie) na terenie Parku Krajobrazowego Dolina Baryczy. Są tam piękne krajobrazy, spokojnie, mało ludzi. Nocowaliśmy w Kwaterze Niezgoda, pyszne jedzenie, śliczne pokoje :) Byliśmy też na spływie kajakowym bo bardzo blisko jest rzeka :)
Donna

Postautor: Anitka11 » 04 paź 2016, 10:10

Dworek w Wymysłowie http://www.dworekwymyslow.pl/, to fajne miejsce na weekendowy odpoczynek. Mają tam genialne staropolskie jedzenie, piękne pokoje :) Często odpoczywam tam z mężem
Anitka11

Postautor: Ninka81 » 04 paź 2016, 13:43

Ja mieszkam nad morzem i często na weekend wyjeżdżam z mężem i z dziećmi do hotelu Aurora w Międzyzdrojach. Piękny hotel, 100m od plaży, fenomenalne dania. Jest tam także spa i atrakcje dla dzieci także mimo iż wyjeżdżamy z maluchami to naprawdę tam odpoczywamy :)
Ninka81

PoprzedniaNastępna