Wyjazd z dziećmi na weekend

Gdzie mieszkać na wyjeździe.

Re: Wyjazd z dziećmi na weekend

Postautor: AnnieEl » 31 lip 2018, 21:25

Dolny Śląsk jest wgl piękny warty zobaczenia. A Wrocław ? uważam ,że jest to jedno znajpiekniejszych miast jakie kiedykolwiek widziałam. C do noclegów to sa rożne miejsca. OD siebie moge polecić bardzo fajny i tani nocleg City Central Hostel&Apartments. Pokoje bardzo czyste, ładnie urządzone. Recepcja jest czynna calodobowo obsługa miła ;)
AnnieEl

Postautor: 78anna » 03 sie 2018, 12:12

[quote="evril"][quote="queenie"]Ja w zeszły weekend byłam we Wrocławiu. W sumie pojechaliśmy głównie na jarmark bożonarodzeniowy, udało się nam zarezerwować fajny nocleg na Bookaparcie blisko Rynku i trochę też udało się nam zwiedzić. A jarmark naprawdę świetny![/quote]
Bookapart ma tam sporo fajnych kwater. A jeśli chodzi o miejscowości to może Kazimierz Dolny albo Sandomierz?[/quote]
Całkiem dobre te propozycje. Ja dorzucę do tego Wrocław lub Kraków.
78anna

Postautor: sofija » 06 sie 2018, 5:28

Ja też proponuję Gródek nad Dunajcem, dla mnie to bardzo ciekawa opcja. bookapart .com/pl/apartamenty-grodek-nad-dunajcem
sofija

Postautor: Mcasinka » 13 sie 2018, 20:37

Wszyscy jakoś celują na południe i ślaskie klimaty my troszeczkę odbilismy, bo wrocław jednak dzieciaki już zdazyly dobrze poznac. Teraz pojechalismy w kierunku krakowa a dokladniej do kochanych wadowic, w których sama nie bylam latami... a to przeciez taka cudowna polska tradycja! Miasto zwiedzalismy w sumie caly dzien i o dziwo! dzieciaki same domagaly sie wiecej. Wykonczeni skonczylismy weekendowy krotki wypad w restauracji paradise bo bylo i najblizej - w samym centrum starowki ale i ogrodek wygladal zachecajaco, wiec dzieciaki wepchaly sie zanim my dolaczylismy. Polecam miejsce bo jest wyjatkowe i konieczne do odwiedzenia na mapie wadowic. Stylowo przypomina goralska typowa chate, a na scianach wisza fotografie starych wadowic - to byla dopiero lekcja historii! Jedzenie - jak najbardziej w klimatach goralsko-slaskich. Nawet dzieciaki zajadaly sie bryzolem z kluskami, a my tym ich słynnym korytem rozmaitosci. Zapach z kanjpki dawalo sie czuc juz na rynku, wiec o jakosc dan bylismy spokojni i tak bylo! Bardzo aromaycznie, duzo i typowo pod turystow, zeby mogli poczuc smak regionu
Mcasinka

Postautor: janii5 » 05 wrz 2018, 9:58

[quote="sofija"]Ja też proponuję Gródek nad Dunajcem, dla mnie to bardzo ciekawa opcja. bookapart .com/pl/apartamenty-grodek-nad-dunajcem[/quote]
Też tam byłam i jestem bardzo zadowolona!
janii5

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jaki hotel polecacie