Romantyczny hotel ze SPA

Gdzie mieszkać na wyjeździe.

Re: Romantyczny hotel ze SPA

Postautor: donna87 » 07 sty 2016, 20:49

ja uwielbiam jezdzic do Medical Spa Unitral, kompleksowe zabiegi, chyba wszystkie mozliwe jakie tylko sa. Znajduje sie nad morzem, dokladnie w Mielnie
donna87

Postautor: Hotel Klimek****SPA » 17 lut 2016, 12:20

Polecę nieśmiało nasz Hotel Klimek w Muszynie - ale tylko dlatego, że idealnie wpasowuje się w temat romantycznego weekendu. ;) Mamy strefę SPA i Aquapark, sauny, aromaterapię, bardzo dobrych kucharzy, pakiety dla par. Obsługa recepcji zauważa, że zakochani wyjeżdżają od nas jeszcze bardziej zakochani, niż kiedy przyjechali. :D Także myślę, że na wypad we dwoje jest to kierunek warty rozważenia.
www.hotelklimek.pl
Hotel Klimek****SPA

Postautor: Emilcia » 18 mar 2016, 10:25

Może poszukaj czegoś na portalach takich jak kuptravel? Ja tam zawsze coś znajduję i jestem zadowolona, koleżanki też nie narzekają z tego co wiem
Emilcia

Postautor: Romek223 » 27 mar 2016, 18:44

Moja żona byłą kiedyś w SPA Talaria, bardzo polecała, ale wydaje mi się, że jest to obiekt tylko dla kobiet (nigdy o czymś takim nie słyszałem, ale teraz różne rzeczy wymyślają). W każdym razie zadowolona byłą bardzo, sprawdź może jak to u nich wygląda ;)
Romek223

Postautor: Que » 31 mar 2016, 20:43

Bo to jest jedyne takie miejsce (w sensie SPA tylko dla kobiet) w Polsce, mogłęś nie słyszeć, ale było o nich głośno. Rewelacyjna sprawa. Wiesz, nie dość, ze miejsce piękne, luksusowe to takie "tylko dla kobiet" dodaje jeszcze większego prestiżu! Nie zmienia to jednak faktu, że miejsce godne polecenia i rzecz jasna odwiedzenia :)
Que

Postautor: pixie » 01 kwie 2016, 9:03

ja bardzo lubie jeździc do jaworowego dworu pod warszawa, eleganckie i klimatyczne miejsce, no i maja bardzo dobre spa
pixie

Postautor: ronin9 » 26 kwie 2016, 15:30

A może zamiast góry to morze? Bardzo romantyczny klimat. W Sopocie jest bardzo fajny hotelik Opera zobacz zarezerwuj-nocleg.com/noclegi/sopot/hotel-opera,12.html Bardzo fajna lokalizacja, spokojnie, nie drogo. Ja byłam tak zakwaterowana podczas szkolenia w Sopocie i bardzo mi sie tam podobało.
ronin9

Postautor: Tabaluga » 27 kwie 2016, 8:37

Osobiście muszę polecić najromatyczniejsze SPA w jakim byłam ;). A romantyczne dlatego, że tam mi się oświadczył mój TŻ. Najpierw cały weekend relaksowaliśmy się na różnych masażach itp. potem ostatniego wieczoru zaprosił mnie do restauracji (a Blue Diamond ma jedną z lepszych w jakich byłam) i kelner w kieliszku od szampana przyniósł mi mój pierścionek. Ach! Najbardziej romantyczne SPA świata :D
Awatar użytkownika
Tabaluga

Postautor: karolina585 » 27 kwie 2016, 11:12

Ja mogę polecić Apartamenty Butorowy Residence butorowy-residence.pl w Zakopanem. Klimatyczne miejsce, piękne widoki, sauna, bardzo komfortowe wyposażenie. Można pozwiedzać i odpocząć. Na romantyczny wypad idealne miejsce :)
karolina585

Postautor: Sylwianaa » 31 maja 2016, 18:39

Ja teraz szukałam jakiegoś SPA na Mazurach i trafiłam na stronę hotelu Głęboczek. Przyznam, że zaciekawiła mnie oferta bo to Vine SPA - wszystkie produkty używane w ich SPA stworzone sa na bazie winogron. Ponadto mają własną winnicę, więc z pewnością można skosztować lokalnych wyrobów. Co sądzicie o takim relaksie wśród winogron ? :D
Sylwianaa

PoprzedniaNastępna