Romantyczny hotel ze SPA

Gdzie mieszkać na wyjeździe.

Re: Romantyczny hotel ze SPA

Postautor: bellamaff » 01 gru 2016, 12:02

Moim ulubionym hotelem jest senator w Dźwirzynie. Mają świetne spa i bogatą ofertę zabigów. Ostatnio skorzystaliśmy wraz z mężem z rytuału saunowego z mistrzem ceremonii i bardzo nam się podobało. Sauna jest super, szczególnie w takie zimne dni jak obecnie.
bellamaff

Postautor: Barbara » 15 gru 2016, 15:25

Zajrzyj na PolskaLata.pl :) świetne ceny hoteli. Sprawdzisz też recenzje i opinie hoteli, które Cię interesują:)
Barbara

Postautor: zakochanakociara » 23 gru 2016, 8:38

Mnie chlopak na moje urodziny zabral do hotelu i spa Kopieniec w Murzasichle. Nie widze fajniejszego miejsca na takiego typu romantyczne wypady, bo warunki sa fajne i obsluga profesjonalna. Do tego jest tam restauracja Widoki z ktorej jest przepiekny widok i kuchnia bardzo smaczna. Takze po zabiegach i wypoczynku mozna smacznie zjesc w naprawde przyjemnej atmosferze
zakochanakociara

Postautor: kleo00 » 04 sty 2017, 20:09

Myślę, że znam taki hotel, który bardzo by Ci się spodobał. A jest nim Grand Lubicz w Ustce. Byłam niedawno na kilka dni z moim narzeczonym :) Hotel jest rewelacyjny, no i spa mają naprawdę na poziomie. Poza tym pyszne jedzenie w restauracji, także to jest miejsce idealne na romantyczny wyjazd :)
kleo00

Postautor: iwi2002 » 18 sty 2017, 13:48

Jeśli lubicie luksus, to na pewno Bacówka Radawa spełni wasze oczekiwania. Jest to nowy hotel, w którym naprawdę można wypocząć, odprężyć się i zregenerować swoje siły. Mają tam różnorodne profesjonalne zabiegi. Bardzo nowoczesny obiekt.
iwi2002

Postautor: karina78q » 24 sty 2017, 21:05

Teraz walentynki się zbliżają to widzę, że i temat takich prezentów wyjazdowych jest na czasie :D Ale to dobrze, bo właśnie takie oryginalne i wyjątkowe prezenty zapadają w pamięć. Mój chłopak w zeszłym roku roku zabrał mnie na taki romantyczny weekend do hotelu Grand Lubicz w Ustce. BYło wspaniale, bo hotel jest piękny no i mają rewelacyjne spa :)
karina78q

Postautor: Brydzia8 » 06 lut 2017, 9:34

A ja w tym roku wyjezdzam wlasnie do hotelu ze spa. Stwierdzilismy z narzeczonym, ze sie nam nalezy odrobina relaksu. Wybralismy jedynie drugi koniec Polski, bo nie morze,a gory. Dokladniej hotel Kopieniec w Murzasichle. Znajomi tam byli, a i w sieci pelno pozytywnych opinii wiec mysle, ze faktycznie warto tam pojechac i odpoczac. :)
Brydzia8

Postautor: Adrian » 02 kwie 2017, 6:50

Witam! Znam świetny Hotel Borowiecki w Łodzi, z którego będziesz na pewno zadowolona/y :-) Hotel posiada pyszną Restaurację na wysokim poziomie, dania dopracowane w każdym szczególe i smak nieziemski. Bardzo miła, profesjonalna obsługa hotelowa. Pokoje bardzo czyste, schludne i przestronne wyposażone we wszystko co najbardziej potrzebne. Zabrałem do tego Hotelu właśnie moją narzeczoną i była zachwycona. Bardzo wielkim atutem jest duży bezpłatny, monitorowany parking. Hotel posiada również Spa i Wellness z którego skorzystała m.in. z zabiegów na twarz czyli oczyszczanie, eksfoliacja kwasami, peelingi, masaże jak i również z zabiegów na ciało poprawiającymi wygląd :-) Dodatkowo w okolicach jest wiele atrakcji; Muzeum Historii Medycyny UM, Muzeum Sztuki, Pałac Reinhardta Bennicha i wiele innych fajnych miejsc które warto zwiedzić we dwoje.
Adrian

Postautor: Emilia77 » 06 cze 2017, 7:24

Mnie mój ukochany zabrał ostatnio na kolację do Salto na wilczej w W-wie. Mają tam po prostu przepyszne owoce morza. No i też taki fajny klimat, aż chce się wracać :)
Emilia77

Postautor: psikus0 » 29 cze 2017, 2:20

Mój ulubiony to hotel Forum w Lublinie! Pyszne jedzenie, fajne spa, cudowna kapsuła flotacyjna nie ma lepszego sposobu na relax we dwoje! Tam na prawdę odpoczęłam. Lublin jest piękny i spokojny!
psikus0

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jaki hotel polecacie