Weekend w Krakowie

Gdzie mieszkać na wyjeździe.

Weekend w Krakowie

Postautor: koteczek87 » 26 sie 2015, 13:51

Chcemy sie wybrać z mężem do Krakowa na weekend. Jaki polecacie hotel, żeby był w miare dobrej cenie, ale też ładny? :)
koteczek87

Re: Weekend w Krakowie

Postautor: tee_coffee » 28 sie 2015, 9:53

Próbuj w Efekt Express, genialny hotel. Jedziesz tylko z mężem, czy z dzieciakami też? bo my tam korzystaliśmy z takiej oferty rodzinnej, zobacz sobie ją może jeśli będziecie zabierać dzieci :)
tee_coffee

Postautor: harmony » 28 lis 2015, 22:26

Ładny, nawet bardzo ładny hotel to Best Western Premier... na Opolskiej :) Już sam hotel z zewnątrz robi wrażenie elewacją w czerwone typowe moim zdaniem krakowskie piórka. Jest klimatyczny i przytulny choć całkiem sporych rozmiarów dzięki czemu nie ma ścisku :) Jeden z lepszych hoteli moim zdaniem w Polsce.
harmony

Postautor: mixal » 30 lis 2015, 11:30

Ja nie zaproponuje hotelu, ale apartament w świetnej cenie. Polecam - https://www.bookapart.com/pl/apartamenty-krakow/apartament-wawel_ID27063
mixal

Postautor: Anna J. 76 » 08 sty 2016, 12:29

Ja mogę polecić hotel pod Krakowem, tutaj można zobaczyć jego ofertę -http://www.parkhotellyson.pl/ . Hotel ma bardzo wysoki poziom, można w nim wypocząć w spokoju i w komfortowych warunkach. Spędzaliśmy tam rocznicę ślubu i jesteśmy bardzo zadowoleni. Do Krakowa jest bardzo dobry dojazd.
Anna J. 76

Postautor: miszmasz44 » 18 mar 2016, 10:35

poszukaj na kup travel na pewno znajdziesz jakies dobre oferty, czesto sie trafiaja atrakcyjne promocje
miszmasz44

Postautor: bartka » 18 mar 2016, 10:48

ja ostatnio przy okazji wesela koleżanki miałam okazję nocować w Best Western Premier i zauroczyło mnie to miejsce, bardzo wysoki standard i wszystko ze smakiem zaprojektowane a do tego smakowita kuchnia, tak mi się spodobało że już sobie zarezerwowałam tam termin na swoje wesele chociaż to dopiero początek 2018 roku :)
bartka

Postautor: mario7 » 23 mar 2016, 16:48

ja polecam zobaczyć Wawel, jest przepiękny, jak również sukiennice i ogolnie Stare Miasto. warto poszukać przewodnika który oprowadzi cię po najciekawszych miejscach, ja w tamte wakacje wynajalem dla mojej rodziny przewodnika z zobacz.krakow.pl bardzo ciekawie opowiadal i sporo zobaczylismy
mario7

Postautor: Fiona25 » 26 mar 2016, 23:21

Ja nocowałam ostatnio po weselu w Best Western Efekt Express (też w tym miejscu) przez kilka dni i powiem Wam, ze super! Dobra lokalizacja, nowoczesne, nowe, ciepłe miejsce, jedzenie na poziomie, obsługa bardzo miła i pomocna - naprawdę czułam się u nich super, a to w moim przypadku nie jest standardowe :)
Fiona25

Postautor: Gomi » 31 mar 2016, 19:42

Racja, Best Western Efekt Express to super opcja! Nowy hotel, super obsługa, polecam :)
Gomi

Następna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jaki hotel polecacie